Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matko co to

SOKOWNIK!!!! - JAKIE SOKI ROBICIE ?? JAKIE OWOCE ???

Polecane posty

Gość matko co to

WITAM. POSTANOWIŁAM ZEBRAĆ PRZEPISY NA SOKI. CZEKAM NA CIEKAWE PROPOZYCJE. DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kiedys wklejalam te przepisy, ale co tam :P summer crush - 2 jablka - garsc malin - garsc truskawek oh so sweet! - 2 pomarancze (obrane) - banan (obrany) - kiwi (obrane) - lyzka miodu cellulite eliminator - jablko - gruszka - 1/4 grejpfruta - 2 kawalki selera naciowego - kilka listkow miety (porwanych na kawalki) - kostki lodu kilka ciekwostek: morela - lsniace wlosy, promienna cera pomarancza - spowalnia starzenie skory melon - oczyszcza skore, lsniace wlosy, mocne paznokcie kiwi - dziala oczyszczajaco, dodaje energii ananas - wspomaga przemiane materii, pomaga przy astmie i katarze siennym marchew - dobra na oczy i przy problemowej cerze ogorek - dobrze dziala na wlosy, paznokcie, cere borowka - spowalnia starzenie skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko co to
dzięki za wpis, ale mi chodzi o soki robione w sokowniku. może ktoś mi coś podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety wszystkie panie maja
Najlepsze sa soki z czerwonej i czarnej pozeczki. Ale moja siostra robila juz nawet ze sliwek. Mysle ze wszystkie owoce nadaja sie do sokownika. Owoce zasypujesz cukrem i ogrzewasz sokownik. Gdy wytworzy sie sok zlewasz go do sloiczka, mocno zakrecasz i odwracasz do gory nogami. Jak wystygnie jest gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko co to
a jak myślicie? czy pomarańcze też się nadają? bo przecież teraz są najsmaczniejsze i sok pewnie też byłby dobry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko co to
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak, można zrobić sok z pomarańczy w sokowniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 2 3
Hej :) Z pomarańczy to najlepiej zrobić świeży soczek, wyciskając go na wyciskarce i od razu skonsumować. :) Polecam go jako dodatek do soku z aronii. Niektórzy gotują aronię i dodają wyciśnięty sok z pomarańczy a niektórzy do aronii w sokowniku dodają plastry pomarańczy i niewielka ilość soku pomarańczowego dodaje łagodności cierpkiej aronii. Mniammmmm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najbardziej lubie taki: jablka, marchewka, truskawki, pomarancze z grejfruta robie oddzielnie bo jak sie doda odrobinke to odrazu zmienia smak calego soku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×