Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga2551

Pomysły dekoacji wystających rur w mieszkaniu

Polecane posty

Gość Aga2551

Witam wszystkich i jednocześnie chciałam prosić o pomoc.Chciałabym mojej 2ipół rocznej córeczce przemeblować pokoik lecz niestety mam problem z paskudnymi miedzianymi rurami biegnącymi na całej ścianie.W tej chwili stoi szafa która je zasłania ale niestety ma już swoje latka więc trzeba ją zlikwidować :((Bardzo proszę o pomysły bo sama niestety nie mam żadnej koncepcji :)))Pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
A gdzie ta rura biegnie na tej scianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo
plyta nida-gips zakryc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga2551
Rurki w sumie biegną dwie:wzdłóż w połowie ściany i przy podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga2551
Troszke żle napisałam te rurki biegną na całej jednej ścianie w połowie i przy podłodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoratorka
Rurki można zabudowac płytą gipsowo-kartonową. Koszt niewielki a płyta jest bardzo praktyczna, można ją samodzielnie pomalowac lub obkleic tapeta na flizelinie (jest drozsza od zwykłej, ale bardzo prosta "w obsłudze"; obecnie na rynku jest bardzo duzo ciekawych wzorów tych tapet). Mozna tez na tej sciance zawiesic kolorową tkaninę (na obu końcach instalujemy specjalne rurki, które mieszcza sie w tunelach wykonanych w tkaninie, dzięki czemu jest ona obciążona). Jesli rurki sa na tej scianie, co okno, mozna po prostu zaslonic je ciekawą zasłonką chocby taką z koralików (do kupienia w internecie). Mozna równiez spróbowac zabudowac rurki duzą tablica korkową, córeczka bedzie mogła na niej przyczepiac rozne obrazli, zdjęcia itp. Jest jeszcze mozliwosc wykonania na tej sciance praktycznych póleczek, ale trzeba by przyjrzec sie blizej tej sciance i prawdopodobnie poradzic sie fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga2551
Dziękuje bardzo za podpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro są dwie rurki to wychodzi na ogrzewanie pomieszczeń, ta w połowie ściany jest prawdopodobnie najbardziej gorąca, a wiec można ja zabezpieczyć przed dzieckiem tak jak podała "dekoratorka", bo ta dolna to odpływowa, mniej gorąca....... raczej nie maluj ich ..... nie chodzi o to czy Cu przyjmuje farbę czy nie ( bo przyjmuje), ale jak nagrzeją się te rurki .........to ta farba może wydzielać specyficzny zapach. Ps. przeznaczenie instalacje Cu są różne a wiec mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×