Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barttus

wyglad czy charakter hmm?

Polecane posty

Gość Barttus

A wiec tak? Wygląd czy charakter? bo wiele osób mówi ze Wygląd nie gra roli... ale jak cos do czego to SORRY ALE NIE JEST W MOIM TYPIE:| Wiec jak to u was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to często idzie w parze ja tam oceniam po wygladzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju76hy5gt4frde
konkretnie to chodzi o face look :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barttus
no dobra.. a Czego więcej a czego mniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i jakos rzadko się mylę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet jest i wyjściowy i charakterny. Ale wydaje mi sie że taki z fajnym charakterem i średnim wyglądem tez pasowałby idealnie, na pewno lepiej niż ładny a zryty na czapie, jak to się mówi:) albo cham, bo chamstwa nie zniesę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelny romantyk
teraz tylko liczy sie wyglad... i to stwierdzenie "soory nie jest w moim typie..." to mówi za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barttus jak to czego wiecej czego mniej jak widzisz kogos na ulicy to nie wiesz jaki ma charakter, tylko widzisz twarz ewentualnie inne rzeczy :rece nogi itp itd dopiero przy rozmowie wychodzi jaki kto jest. znasz powiedzenie facetow : ze kobieta moze przyciagnąc wygladem a zatrzymac charakterem ... wiec jesli myslisz o jakiejs na dluzej to jej nogi krótsze od statystycznych lub tych, ktore sobie wymarzyles zaakceptujesz i pokochasz. jesli masz chec na jednorazową przygode to co Cie jej charaker interesuje? w drugą strone dziala tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshi :P na jednorazowe nie szukałem, a z twarzy wbrew pozorom mozna wiele wyczytać ;) poza tym, niestety tak mam, że jak mi się nie spodoba sztuka za pierwszym razem, to cholera, nie i nie :o nic nie zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barttus
no tak xD jak chce się zabawić tak jednorazowo xD to na cholerę mi charakter ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ręce, nogi, biust - mniejsza, ale buzia (niestety) musi miec "to coś" ;) i tego nie przeskoczę ;) byłoby to zmuszanie się, czyli nieszczerość, a to jak wiadomo ma krótkie nogi. A przykro byłoby obojgu... I ciagłe życie w stresie, czy juz to zauwazyła, czy jeszcze nie... nie dla mnie. po prostu to musi grać. kalinowa, daj linkę.. a może sam znajdę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222 to zrozumiale ale moze ktos sie komus spodobac ale przy rozmowie czar pryska i nawet wlosy na przedramionach nie stają :P a co o ptaku mowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
nie wiem czy wygląd ma takie znaczenie, podobno jestem niezła a ... mimo to mój facet nie chce uprawiać ze mną seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
Wiesz, mam 23 lata, jestem atrakcyjną kobietką i mam podobny problem z moim narzeczonym. Jestem szczupła, zgrabna, mam pełny biust i ładne blond włosy - nie powinnam się martwić o dobry seks. Ale od kiedy zamieszkaliśmy ze sobą 2.5 roku temu - seks jest coraz rzadziej, coraz słabszy (ostatnio np kochaliśmy się w Nowy Rok - miesiąc temu!) Wszystkie moje przyjaciólki sa w szoku, radzą mi abym jak najszybciej zaczeła reagowac bo później bedzie tylko gorzej. Dla niego bardziej liczy sie gra komputerowa niż ja, ile razy zasypiałam sama w łóżku czekając az skonczy grać. Jestem załamana. Jego koledzy okazują mi wieksze zainteresowanie niz on- zenada. Nie wiem co mam robic- czy zerwacx zareczyny, czy starac się go jakoś skuteczniej wabic (ale ile można? Jestem bardzo pomysłowa kobietą w łóżku i próbowałam już wszystkiego. Erotyczna bielizna, niebanalne pomysły, ba! nawet zorganizowałam trójkącik z moja koleżaną (to mu sie akurat podobało, nie dziwię się) i co ? i nic.j Jestesmy juz ze sobą ponad 3 lata, kocham go, nie zdradze i nie rzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshi, ale nie zaprzeczysz, ze to tez działa w druga stronę, czyli jak mówi popularny wynik badań - "ładniejsi mogą cieszyc się wiekszą swobodą" ;) no i to, cholera, prawda, widzę po sobie :o takiej co mi się podoba przepuszczę więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego to juz nie wiem ale jest wiele innych mozliwosci chocby taka ze jestes pasywna w łóżku a nikt tego nie lubi nie wiem , ale mam rade pogadaj ze swoim facetem a nie szuakasz odp tutaj ile ludzi tyle teorii a prawde zna tylko on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
ale ja chce coś zrobic, chce to ratowac ale nie wiem co mogę wiecej dac, on nawet nie jest o nie zazdrosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi grami, to, słyszę, juz kolejna :O moim zdaniem on po prostu "zaliczył etap - żona" i normalnie stwierdził, ze juz sobie zaklepał co trzeba, wiec nie musi sie wysilac... podobne etapy to "samochód", "dziecko", "dom" itp. tyle ze żona nagle moze popsuc szyki, i sobie po prostu pójsc. ale moze sie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222 a to wiem bo i ja rozmawiam nawet inaczej z facetami ktorzy jakos tam na mnie działają /nie wiem czy nie zauwazyles ale Twoje wpadki traktuje lajcikiem ;) a prawiczka jednym postem potraktowałam ;) / ja owszem zwracam uwage na wyglad faceta ale jak gosc nie wygla jak george clooney a ma w glowie po kolei to moze mnie powalic na kolana i bede mu jadła z reki ;) a tacy ladni to tylko milo na nich popatrzec bo szczerze mowiąc nie spotkalam zbyt wiele osob ktore mialby wszystko i wyglad i charakter no i jeszcze sparawa gustu a o tym sie nie dyskutuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
222 Moze masz racje, jestem jak taka żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshi, bo wiesz, prawiczek to marka tutaj znana i ... popularna, wiadomo kto to i czego sie spodziewac ;) no i ma nastawienie jakie ma czasem :o ja akurat chyba jestem ciut inny ;) to poza tymi o których sam mówię, to jeszcze mam jakies wpadki? :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barttus
Moze sama zacznij grac w te jego gry to zblizy was to z powrotem ..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×