Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barttus

wyglad czy charakter hmm?

Polecane posty

Gość ...M
a wiesz jak ja płacze? jestem ładna, operatywna, inteligentna ( ponoć- tym nie wypada się chwalić) a mój mężczyzna mnie nie docenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbokkol
to rzuć go w cholerę i nie płacz nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooootikus
a on naprawde nie umie porozmawiac na powaznie? smutna historia.. a mogloby byc tak fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie dziwię się... On po prostu nie wie jaki skarb ma... Nie będę Ci doradzać... Ale ja bym z takim facetem po prostu nie mogła być. Uwierz mi, ludzie się nie zmieniają, choćbyś nie wiem, jak próbowała... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
siedze przy drinku , słucham i płacze... Nie opuszczaj mnie Każda moja łza Szepcze że co złe Się zapomniec da Zapomnijmy ten Utracony czas Co oddalał nas co zabijał nas I pytanie złe I natrętnie tak Jak dlaczego jak Zapomnijmy je Nie opuszczaj mnie Nie opuszczaj mnie Nie opuszczaj mnie Ja deszczowym dniem Ci przyniosę z ziem Gdzie nie pada deszcz Pereł deszczu sznur Jeśli umrę Z chmur spłynie do twych rąk Światła złoty krąg I to będę ja W świecie ziemskich spraw Miłowanie twe Będzie pierwszym z praw Królem staniesz się A królową ja Nie opuszczaj mnie Nie opuszczaj mnie Nie opuszczaj mnie Ja wymyślę ci Słowa których sens Pojmiesz tylko ty Z nich ułożę baśń Jak się serca dwa pokochały Na przekór ludziom złym Z nich ułożę baśń O królewnie co Zmarła z żalu bo Nie poznała cię Nie opuszczaj mnie Nie opuszczaj mnie Nie opuszczaj mnie Przecież zdarza się Że największy żar Ciska wulkan co Niby dawno zmarł Pól spalonych skraj Więcej zrodzi zbóż Niż zielony maj W czas wiosennych burz Gdy księżyca cierń Lśni na nieba tle I z czerwienią czerń Nie chcą rozstac się Nie opuszczaj mnie Nie opuszczaj mnie Nie opuszczaj mnie Nie opuszczaj mnie Już nie będzie łez Dobrze jest jak jest Tylko taki kąt Mały kąt mi wskaż Gdzie twój słychać śmiech Widać twoją twarz Chcę gdy słońca krąg wzejdzie Być co dnia Cieniem twoich rąk Cieniem twego psa Nie opuszczaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
Michał Bajor "Nie opuszczaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooootikus
ps. to dobrze ze dostrzegasz swoje zalety M. Wiele osob je ma a w ogole siebie nie docenia.. wszystko bedzie ok, daj mu jeszcze szanse,pogadajcie,a jak sie nie uda to nie marnuj zycia na toksyczny zwiazek. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
Ta nasza młodość z kości i krwi Ta nasza młodość co z czasu kpi Co nie ustoi w miejscu zbyt długo Ona co pierwszą jest potem drugą Ta nasza młodość ten szczęsny czas Ta para skrzydeł zwiniętych w nas Chór: Ona jest wśród kamieni Rwącym światłem strumyka Wiewiórkami po drzewach Po gałęziach pomyka Ona iskrą w kamieniu Ona mlekiem w orzeszku Ona świata ciekawa Jak miedziany grosik w mieszku Ona kwiatem we włosach Octem w jabłkach jest pierwszych Gorzką pianą na piwie W świata gwarnej oberży Buntem jest niespełnionym Co na serce umiera Ona tylko to daje Co innemu zabiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
ALE KOCHAM!!!!!!!!!!! ZABÓJCZO NIEZWYKŁE TAK SILNIE TYLKO TEN ...SEKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
Głupia jestem, może... dziewczyna choć moda ale z ułożonym życiem, chce mu dac wszystko... te moja młodość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
ŚWIECIE NASZ DAJ NAM Chwytać myśli nagłe, jasne, Szukać tam, gdzie światła biel, W Twoich oczach dwa ogniki, Już zwiastują, znaczą cel, W Twoich oczach dwa ogniki, Już zwiastują, znaczą cel. Świecie nasz, świecie nasz, Chcę być z Tobą w zmowie, Z blaskiem twym, siłą twą, Co mi dasz - odpowiedz! Świecie nasz - daj nam, Daj nam wreszcie zgodę, Spokój daj - zgubę weź, Zabierz ją, odprowadź. Szukaj dróg gdzie jasny dźwięk, Wśród ogni złych co budzą lęk, Nie prowadź nas, powstrzymaj nas, Powstrzymaj nas w pogoni... Świecie nasz - Daj nam wiele jasnych dni! Świecie nasz - Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie! Świecie nasz - Daj ugasić ogień zły! Świecie nasz - Daj nam radość, której tak szukamy! Świecie nasz - Daj nam płomień, stal i dźwięk! Świecie nasz - Daj otworzyć wszystkie ciężkie bramy! Świecie nasz - Daj pokonać każdy lęk! Świecie nasz - Daj nam radość blasku i odmiany! Świecie nasz - Daj nam cień wysokich traw! Świecie nasz - Daj zagubić się wśród drzew poszumu! Świecie nasz - Daj nam ciszy czarny staw! Świecie nasz - Daj nam siłę krzyku, śpiewu, tłumu! Świecie nasz - Daj nam wiele jasnych dni! Świecie nasz - Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie! Świecie nasz - Daj ugasić ogień zły! Świecie nasz... Świecie nasz, świecie nasz, Chcę być z Tobą w zmowie, Z blaskiem twym, siłą twą, Co mi dasz - odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka kwestia w tym, że one tak nie uważają, no i masz jak masz :classic_cool: może jakbys zelżał z poglądami, to i one by co nieco zelżały? :P Lekka :D 👄 owszem, ludzie się NIE zmieniają... może trochę, ale niewiele, i sami muszą do tego dojrzec. A jakos tak to jest, że dojrzewają zwykle dopiero wtedy, gdy cos ich do tego zmusza. Też bym chciał taką pracę.... Pani .M, ile on dostaje na rękę? ;) uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barttus
Wymien go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec 5 letniego zwiazku
charakter, a szczególnie inteligencja. wygląd - oby był ładniejszy od diabła i dbał o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×