Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bojaniewieeem

jaka telewizja cyfrowa najlepsza?

Polecane posty

Gość bojaniewieeem

wlasnie,jaką byscie pochwalili,a ktora byscie objechali i za co:P chcialem kupic zestaw tv cyfrowej ale wybor jest tak duzy i te promocje na kazdym kroku,wiec ktora polecacie obecnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggr44352ff
Wszystko jeden chooj, na kazdej masz takie same opcje, jak nie ma to zaraz beda dostepne, promocje to nie promocje, bo promocja jest okazjonalna a tam kiedy bys nie kupil to jest promocja a to jest po prostu normalna cena. Tak wiec kup to ktore Ci sie najbardziej z nazwy podoba albo gdzie masz najblizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejq1
JA mam juz od dłuzszego czasu N i bardzo sobie chwale.Duzo fajnych nowosci filmowych w VOD, fajne programy dla dzieci , no i co wazne LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne jaka
najlepiej taka co ma najlepszą ofertę. tylko nie wypożyczaj tunerów od tych firm bo potem ci karę przypieprzą za niby uszkodzenie sprzętu - bardzo często tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mnie to zadziwia
czy telewizja N ma w swojej ofercie COMEDY CENTRAL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibs
Tak, ma Comedy Central i niedawno pojawilo sie tez kilka nowych kanalow (m.in. w jakosci HD, za ktore w przeciwienstwie do cyfry nie trzeba dodatkowo placic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryczka
A ja powiem,ze dla mnie zawsze dobrym wyjsciem jest ogladanie VOD. Tutaj zwyke jest tak ze jest jakas nowość która warto obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja też zapytam was polecić może ktoś coś tańszego mam cyfrę+ kurde płacę co miesiąc 200zł chciałabym coś tańszego ale z cyfry jednak macie ktoś cos do polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja polecam kupić sobie prepaid, jeśli się da i wypróbować sobie. Każdy wtedy sobie sam dobierze odpowiedną tv. Tutaj link do prepaidu Cyfry http://www.profan.com.pl/sklep/k1,1/k2,16,platne_kanaly_tv/id,326,promocjaprepaid_pakiet_uniwersalny_cyfra_.html i Telewizja na kartę na 1 miesiąc http://www.profan.com.pl/sklep/k1,1/k2,16,platne_kanaly_tv/id,580,karta_startowa_telewizji_na_karte_1_miesiac.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam cyfre + teraz mam
polsat i z całego serca polecam ten drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię wyręczę
jestem szczęśliwym posiadaczem Cyfrowego Polsatu. Miałem Cyfrę+, "N" ale CP jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joker_ldz
Wczoraj założyli mi Cyfrowy Polsat. Jestem z Łodzi i przeglądając internet natknęłam się na ofertę bezpośrednio od przedstawiciela handlowego. Koszt montażu i anteny , oraz instalacji to jedyne 2 zł, a nie tak jak w punkcie kilkadziesiąt. Przez 3 miesiące mam pełną ofertę za darmo ( łącznie z HBO -który to zawsze chciałam mieć). Jestem bardzo zadowolona. Wszystko załatwiłam od ręki w swoim domu( odwiedził mnie przedstawiciel). Od podpisania umowy do montażu minęło dosłownie kilka dni . Naprawde Polceam !! A tą ofertę znalazłam na http://www.2zlote.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panimarysia1
Ja też mam N-kę i jestem bardziej zadowolona niż cyfry, którą miałam poprzednio. Najbardziej pasuje mi Wypożyczalnia VOD bo bez ruszania tyłka z domu mam na ekranie to co chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 2 dni mam telewizję N, skorzystałem z obecnej promocji 74 kanały telewizyjne w języku polskim za jedyne 54 złote miesięcznie, w tym aż 13 kanałów High Definition bez dodatkowych opłat i z dekoderem HD za 0 złotych, dodatkowo do 17 października za darmo mam filmowe kanały HD cud - miód i orzeszki. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka12
Ja raczej wolę ofertę Cyfry plus. Jednak N - nie ma np. kanałów polsatu, a przynajmniej dla mnie to bardzo ważne. Lepiej także wygląda propozycja multiroomu w cyfrze. A dwa telewizory to już chyba dzisiaj podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła_pięść_węża
dosyć późno znalazłem na to forum, bo N już ma Polsat w swojej ofercie i ich kanały tematyczne. generalnie N jest całkiem porządną platformą. podoba mi się ich pomysł z wypożyczalnią vod, zwłaszcza nSeriale. dzięki temu mogę oglądać moich ulubionych agentów ncis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogórek-kiszony
Usługa z nSerialami jest rzeczywiście dobra, chyba żadna inna telewizja cyfrowa nie oferuje czegoś takiego w swoim pakiecie. Dzięki temu na bieżąco mogę oglądać Medium :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volaka
Czy taka mozliwosc ogladania seriali jest tylko w N ? Bo własnie mi sie wydaje ze N jest taka telewizja bardzo rozwojowa w tym sensie ze sa otwarci na wszystkie rozwiazania aby tylko ich abonenci obecni i przyszli byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra15
WYDAJE MI SIE, ZE TAK W KAZDYM BADZ RAZIE TYLKO TAM OGLADAM OSMY SEZON AGENTOW NCIS:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówa11
CYFROWY POLSAT;) mam ponad 4 lata i jest super, duzo ofert do wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat57
I co z tego ze jest teraz 4 lata na rynku.Nie liczy sie to ile lat jest,ale to co ma w ofercie dla nowych i obecnych abonentów.Ja widze po telewizji N ze jednak oferta jest i bogata i zacheciajaca dla obecnych i tych przyszłych abonentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka7
No właśnie, też to zauważyłam. O ile o Nce często czytam, ze obniżyli ceny pakietów, albo z kimś tam podpisali umowy i będzie więcej kanałów, o tyle o konkurencji cisza. To zdecydowanie działa na korzyść N i ich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonka89
masz racje... bedzie wiecej kanalow... teraz wprowadzili polsat a we wrzesniu bedzie jakis nowy z romansidlami... dopiero co zamawialam enke i wlasnie obnizyli cene z 92 na 59 a kanaly te same... wiec sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puklos
Wow! TO bardzo duża promocja ;) Aż mi się nie chce wierzyć. CIekawe ile jest programów za te 59 zł, pewnie koło 100. Choć za te pieniądze to i tak się opłaca, w sumie potem można kupić pakiety tematyczne, jakby było mi za mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karka_35
eee tam za mało ;) jak dla mnie wszystkie najważniejsze. no i te dla dzieciaków, czyli jeszcze ważniejsze. jakby nie było nickelodeon to musiałabym chyba zmienić dostawcę ;) dzieciaki rządzą telewizorem i pewnie tez dlatego wybraliśmy N ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczka
a slyszeliscie, ze jakos niedawno ruszyli na stronie ze sprzedaza pakietu za 39 zl ?? jak ktos nie jest za specjalnie przy kasie, to pasuje jak ulal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judytakow
Widziałam właśnie tą promocję. Nawet się nad nią zastanawiałam, choć nie wiem czy nie lepiej wziąć ten pakiet za 59zł. Dwadzieścia złotych nie jest kolosalną różnicą, a programów miałabym więcej. Ale z drugiej strony... telewizji też nie oglądam zawrotnie dużo. Chyba decyzję pozostawie mężowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowiczanka
a ja zamówiłam ten pakiet najtanszy :D dla mnie jest wystarczający :D wszystkie podstawowe programy będę mieć, no i tez można ponoć wykupić pakiety dodatkowe jak nie wystarczy mi kanałów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×