Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sawewa

SAŁATKA Z KIEŁBASĄ SALAMI?/

Polecane posty

Gość sawewa

Czy z salami można zrobić jakąś sałatkę? Zostało mi w lodówce, a nie ma na nią amatora? Może podzielicie się przepisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamka
makaron ( np. kokardki ) salami ser zolty oliwki kapary suszone pomidory ( nie koniecznie :) ) marynowana papryka wszystko pokroic w kostke i zalac wloskim sosem do salatek ( ewentualnie oliwa+ocet balsamiczny+ sol, pieprz+ bazylia, oregano ) U mnie smakuje wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna dodac do kazdej salatki chyba ;) ja czasem robie makaronowa - ugotowany makaron, paski salami, paski sera, paski czerwonej papryki, piorka cebuli, oliwki i to zalewam sosem typu vinegret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer :D prawie w tej samej minucie 2 przepisy na prawie ta sama salatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamka
konczyta... to znaczy , ze dobra musi byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawewa
A może jakaś bez makaronu? Niezbyt lubię sałatki z makaronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, mozesz zamiast makaronu dac kukurydze lub ryz, wydaje mi sie ... ja tez kiedys nie lubilam salatek z makaronem, bo byly z majonezem i makaron bywal rozgotowany. ale odkad sprobowalam z normalnym orzezwiajacym w smaku sosem, to zupelnie co innego i teraz lubie :) tego typu salatki sa w sumie glownie improwizowane, wiec kazdy moze sobie pod wlasny gust to dorzucic, tamto pominac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamka
konczita :) , przejezyczenie A lubisz salate? Najlepiej lodowa salami w plasterki a reszta swiezch warzyw co kto lubi - pomidor, ogorek, szczypior, cebula, rzodkiewka, papryka sos jaki kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damiann
Na noc się nie je bo brzuch rośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie salate, ale niekoniecznie lodowa, wole ciemnolisciaste o konkretniejszych smakach, chociaz lodowa tez ma w sobie cos, jestej taka a la kapusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwoli wytlumczenia, wiem, ze pytanie nie bylo do mnie, ale wyobrazilam sobie, jak fajnie byloby zjesc taka salate z pomidorami i salami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka402
O wkońcu znalazllam cos sensnego! salamka a myslisz ze zamiast salami pasowalaby taka podsuszana hmm...od Kani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne polaczenie ale wychodzi naprawde smaczna mala salatka -salami,natka pietruszki,rzodkiewka Kroimy,dodajemy majonez,mieszamy Fajnie smakuje na kanapce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj pomylilam sie -nie natka tylko drobny szczypiorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psza
A ostatnio sałatkę z kabanosami maestro ale to jak jest potrzeba to można i na salami zamienić ;) a robiłam: własnie te kabanosy, tuńczyk, papryka, groszek, kukurydza i szczypiorek i trochę majonezu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×