Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eskimoska

wierzycie?

Polecane posty

\"wszystko się może zdarzyć, gdy serce pełne wiary. gdy tylko czegoś pragniesz, gdy bardzo chcesz wszystko może zdarzyć się...\" wierzycie w te słowa, czy to tylko \"pseudo-literacka fanaberia\" Lipnickiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8uihu
Nie, nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego jak ulał pasuje fraszka : myjcie się Dziewczyny ... bo nie znacie dnia ni godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka malibu
nie wierze. chocbym nie wiem jak chciala pewne rzeczy nie beda mialy miejsca za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odcien rozu
wszystko sie moze zdarzyc bo jak sie czegos chce, to pragniemy tego, podswiadomie do tego dazymy i mamy to co chcemy :) a ty czego tak pragniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka ż dżewa
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
józiu, pytając o to czy wierzycie miałam na myśli również inne aspekty życia, nie tylko te , które wymagają higieny osobistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfdfgddh
ja pierdole jakie odkrywcze te słowa :D był taki film, polska komedia i tam milowicz który grał gangstera-melomana mówił młodemu stuhrowi któremu kazał kopac grób własnie o takich piosenkach, nie pamietam tytułu tego filmu ale to było trafne :( wszystko sie moze zdarzyc... :-o:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi tak ogólnie o to, czy faktycznie wiara ludzka ma jakąkolwiek moc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też. dla naprzykladu , poznajesz prezesa wielkiej renomowanej firmy i on widzac ładne włosy zadbane , pieknie wypilegnowane dłonie i usmiech z pełnym białym uzębieniem proponuje Ci prace w tej firmie. albo role w wielkoekranowym filmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj wiem, że nie można wymagac wiele od popowej piosenki, ale tak mnie to zastanowiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam w swoim życiu kilka przypadków, które mogłyby potwierdzić, że jak sie w coś wierzy to czasem sie to dostaje...ale nie wiadomo czego to było własciwie efektem...mojej wiary a moze przeznaczenia na ktore i tak nie mam wpływu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wierzycie w człowieka który może kształtować swoje zycie czy w to ze gdzieś zapisane wszystko co go spotka i on nie ma na swoje zycie zadnego wpływu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja wierze, ze czlowiek jest kowalem wlasnego losu :) i ze to od nas zalezy czy znajdziemy szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy jest kowalem własnego losu? w takim razie, co jeśli ktoś nie wie co jest dla niego dobre, nie widzi długofalowych konsekwencji swojego postępowania to co? bycie kowalem własnego losu kojarzy mi się z czymś taki, że ktoś ponownie otrzymuje życie i wie jak postępować, nauczony doświadczeniem...ale mamy przecież tylko jedno życie i skąd mamy czerpać umiejętność jego odpowiedniego przeżywania...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy przecież tylko jedno życie i skąd mamy czerpać umiejętność jego odpowiedniego przeżywania...? mozemy podpatrywac tych bardziej doswiadczonych ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie jest kowalem swojego losu, wszyscy jesteśmy zabawką w rękach Boga czy przeznaczenia (jak zwał tak zwał) i zbiegów okoliczności. Człowiek myśli, że ma wolny wybór, a tak naprawdę nie może zdecydować o najważniejszych dla siebie rzeczach : kiedy sie urodzi i kiedy umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmieszekkkk
oczywiscie ze to prawda:) tylko nie wszytko ale wiekszosc zalezy od nas:) pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz na myśli samobójstwo? Nie wiem czy jest to wybór - bardziej akt desperacji wymuszony przez okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.monikaburzynska.pl/index.php Sprowadza się to do pierwszej i ostatniej zasady: MYŚL STWARZA ! Niezależnie w jakiej sytuacji się znajdujesz, znalazłeś się w niej siłą swoich myśli. Jesteś tym, czym głębokie twe pragnienie, Jakie twe pragnienie, taka twa wola, Jaka twoja wola, taki czyn, Jaki czyn twój, taki los. AŻDA, NAWET NAJDROBNIEJSZA MYŚL KSZTAŁTUJE RZECZYWISTOŚĆ. KAŻDA, NAWET NAJDROBNIEJSZA MYŚL KSZTAŁTUJE RZECZYWISTOŚĆ. Siła wyobraźni PDF Drukuj Email WYOBRAŹNIA, a raczej to, co ludzie nazywają wyobraźnią... Nawet nie domyślasz się co to jest :) To jest narzędzie do kształtowania rzeczywistości! Moc większa, niż komukolwiek mogłoby się wydawać... Największe i najpiękniejsze rzeczy są proste z natury. Wystarczy że coś sobie wyobrazisz a to JUŻ się dzieje. Natychmiast energia wszechświata płynie dokładnie tak, jak to sobie wyobraziłeś. Ludzie myślą, że kiedy coś wyobrażają, to nie dzieje się nic takiego, a przynajmniej nic, co byłoby widoczne na zewnątrz ich głowy. A tymczasem, to nie prawda...ponieważ od razu poruszona zostaje energia wszechświata. Pamiętaj, że każdek akcji towarzyszy reakcja - ZAWSZE! Niektórzy nadali temu zjawisko \"efekt motyla\", inni \"prawo przyciągania\", ale sprowadza się to do jednego wspólnego mianownika: MYŚL LUDZKA BEZPOŚREDNIO WPŁYWA NA ENERGETYCZNĄ STRUKTURĘ OTACZAJĄCEGO NAS WSZECHŚWIATA. Biorąc pod uwagę fakt, że wszystko, wszystko, wszystko w swej podstawowej budowie jest zbudowane z atomów --> -->a \"cegiełki\", z których \"zbudowane\" są atomy (czyli elektrony, protony i neutrony) to nic innego co zwykłe ŁADUNKI ENERGETYCZNE dodatnie i ujemne --> --> wniosek z tego taki, że zarówno Ty, jak i ja, każda rzecz w zasięgu Twego wzroku, jak i wszystko to czego aktualnie nie widzisz, jest ZBUDOWANE Z CZYSTEJ ENERGII --> ergo i Ty i ja jesteśmy tak naprawdę energią! Wracając na chwilę do wszechświata, to zapewne zgodzisz się ze mną, że zarówno Ty jak i ja, i wszystko dookoła - stanowimy części składowe wszechświata. Zatem skoro my i wszystko dookoła jest i energią, i częścią składową wszechświata, zatem BEZWZGLĘDNIE PODLEGAMY DZIAŁANIU SIŁY WYOBRAŹNI i to z całą otaczającą nas rzeczywistością. Niedowiarkom polecam pogłębić swoją wiedzę z zakresu fizyki kwantowej. Natomiast wszystkim (niedowiarkom też :) polecam zajrzeć między innymi do książki \"Woda obraz życia\" dr.Masaru Emoto, gdzie na przepięknych fotografiach zostało uwiecznione, jak nasze słowa lub same myśli i intencje wpływają na strukturę atomową wody Masaru Emoto - Wieści z Wody (Polskie Napisy) Film dokumentalny, o niesamowitym odkryciu, którego dokonał japoński naukowiec Masaru Emoto. Udowodnił bowiem naukowo, iż woda może magazynować nie tylko informacje, ale również uczucia i stany świadomości. Jej struktura krystaliczna zmienia się pod wpływem otoczenia, wypowiadanych słów, a nawet myśli! Negatywne myśli dają brzydki kryształ (lub wcale), pozytywne myśli - piękny kryształ. Warto zobaczyć! http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=5973768289576180843&hl=pl&fs=true \"Umysł Ponad Materią\" (Mind Over Matter PL) http://pl.youtube.com/watch?v=JbrnPbenXlY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowiek jest kowalem wlasnego losu i zal mi ludzi, ktorzy wszystko tlumaczą sobie tym, ze na nic nie mamy wplywu :O gowno prawda! to od nas tak wiele zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Merkaba, że wierzysz w to co piszesz. Być może niektórym ludziom przytrafiają sie dobre rzeczy, ale to nie znaczy, ze każdemu. Myślisz, ze jak powiesz głodującemu dziecku gdzieś w somalijskiej wiosce "Niezależnie w jakiej sytuacji się znajdujesz, znalazłeś się w niej siłą swoich myśli", to ci uwierzy? I będzie to miało dla niego znaczenie? Nie wiem kto kształtuje rzeczywistość, ale z pewnością nie ja - ja bym nie potrafił stworzyć takiego koszmaru. Pisząc o energii wszechświata, nie zapominaj , że jest też ciemna energia, zdaniem naukowców jej jest o wiele więcej niż zwykłej energii i to ona rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusze, które stykały się ze złem, zabiera się do specjalnych ośrod¬ków, przez niektórych pacjentów zwanych „oddziałami intensyw¬nej opieki". Jak mi opowiadano, w ośrodkach tych energia dusz zosta¬je przemodelowana, by ponownie stać się całością. W zależności od na¬tury swych wykroczeń, dusza taka może być stosunkowo szybko wysła¬na z powrotem na Ziemię. Często się zdarza, że pełni ona wówczas rolę ofiary czyichś podłych uczynków. Gdy jednak naganne działania powta¬rzały się i były szczególnie okrutne, oznacza to istnienie wzorca złego za¬chowania. Dusze takie mogą spędzić dłuższy czas w odosobnieniu, wio¬dąc spokojny duchowy żywot, nawet przez ponad tysiąc ziemskich lat. W świecie dusz istnieje naczelna zasada, że za wszelkie krzywdy, inten-cjonalne lub nie, musi nastąpić zadośćuczynienie w przyszłym życiu. Nie jest to uważane za karę czy pokutę, lecz raczej za okazję do karmicznego rozwoju. Dla dusz nie ma piekła, chyba że na Ziemi. wiesz czytałem właśnie książkę Michael Newton - Przeznaczenie dusz. Tom 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jest myśleć, ze cierpi sie z jakiegoś powodu - nikt nie chciałby cierpieć bezsensu. Tak jest łatwiej, ale czy to prawda? Okaże sie po śmierci. Jak na razie odczuwam piekło na ziemi i tylko to sie liczy - to co będzie później w tej chwili nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu nie może zaistnieć nic, co najpierw nie było myślą. Myśli są niczym magnesy, przyciągają skutki. Mogą nie zawsze być świadome i w sposób jawny sprawcze: “Mam zamiar zarazić się jakąś straszną chorobą” czy coś w tym rodzaju. Pierwotna myśl jest daleko bardziej subtelna. (“Nie zasługuję na to, aby żyć.” (“Nic mi w życiu nie wychodzi.” (“Jestem przegrany.” (“Bóg mnie ukarze.” (“Mam już dość takiego życia.” Myśli choć tak ulotne, kryją w sobie potężny ładunek energii. Słowa są mniej ulotne, bardziej zbite. Największą gęstość posiadają czyny. Czyny to energia zaklęta w ciężką fizyczną postać, puszczona w ruch. Kiedy obmyślasz, wypowiadasz i odgrywasz negatywny scenariusz w rodzaju: “Jestem przegrany”, wprawiasz w ruch ogromną energię. Nic dziwnego, że łapie cię przeziębienie. To dopiero przedsmak tego, co może się zdarzyć. Trudno odwrócić następstwa negatywnego myślenia, kiedy już przyjęły fizyczną postać. Nie jest to rzecz niemożliwa – ale nader trudna. Trzeba niezwykłej wiary. Ogromnej ufności w dobroczynną potęgę wszechświata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×