Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnulaPP

pytanie o muffinki

Polecane posty

Nigdy nie piekłam a chciałabym spróbować tylko mam jeden problem. Nie mam takiej formy silikonowej do tego ani innej. Mam papilotki te papierki. I nie wiem czy moge je upiec normalnie w samych tych papierkach na normalnej blasze? czy sie nie \"rozleją\" na boki. Czy lepiej włożyc te papierki do takich normalnych żelaznych foremek w których sie robi kruche babeczki, bo takie mam. Proszę o pomoc doswiadczone kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ====mmm===
zwasze pieke muffinki w papierkach i nic sie nie wylewa, tylko musisz nalozyc ciasta tak na 3/4 foremki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak to wiem, bo rosną :) dziękuje za odpowiedz, bede probować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muffinki moje pierwsze w życiu siedza własnie w piecu :) zrobiłam jak radziła mmm, ciekawe czy wyjdą... oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_nesca
Będzie Ci ciężko wlac ciasto do samych foremek papierowych. Polecam te foremki blaszane do babeczek kruchych. ja tak piekłam do tej pory. Ale wkońcu kupiłam formę metalową na mufinki i doipero teraz mają piękny kształt. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt troszkę się niektóre koslawe zrobiły, ale niektóre bardzo ładne, a w smaku bardzo dobre, to najważniejsze.. :) natepnym razem sprobuje w tych babeczkowych foremkach :) a najlepiej to trzeba sie rozglądnać za silikonową formą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llukie
to wlasnie o to chodzi, zeby muffinki nie byly idealne :) latwiej sie naklada ciasto do papierowych foremek jak za kadym razem zanurza sie lyzke w cieplej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×