Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lenka51a

Kochane poszukuje przepisu latwego a zarazem pysznego.

Polecane posty

Mam w lodowce kielbase toruńska co mozna z nia zrobic. Dziewczyny pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.M
Podsmaż na patelni z cebulką,albo takie ala szaszłyki nadziewaj krążki kiełbasy,cebule,ogórek,papryke itp i do rożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
leczo robi sie z papryki-sporo jej,troche kielbasy,pieczarki,ja dodaje ogórek kiszony ,cebulke,przyprawy i koncentrat pomidorowy albo swieze pomidory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flamenccco
upierdoI se palce, podsazaj na wolnym ogniu, mow ze to kielbaski wytworne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość węgierkaaaaa
w prawdziwym leczo,nie ma żadnej cukinii,czy ogórków,tylko papryka,cebula,pomidory (i bekon) u nas,cukinię stosuje sę jako wypełniacz,bo papryka bardzo traci na objętości,a jest droga,tak więc dodawanie ogórków,czy cukinii to też profanacja :-) a Ty,lenka-usmaż kiełbasę w palsterkach , z cebulą-cudów z samej kiełbasy nie zrobisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.M
Prawdziwe węgierskie leczo z cukinią?!Hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejsido
moja babcia rowniez byla rodowita Wegierka i musze sie zgodzic, ze prawdziwe leczo jest wlasciwie trzyskladnikowe - papryka, cebula i pomidory. ponadto wg oryginalnego przepisu - nie smazy sie na oleju, tylko na smalcu (specyficzny smaczek). kielbaska moze byc, ale nie musi. i faktycznie, u nas stosuje sie cukinie w ramach wypelniacza (rozgotowana cukinia w leczo nie wyroznia sie zadnym konkretnym smakiem, jedynie zwieksza objetosc dania). jednak cukinia+ papryka i inne warzywa, to juz bardziej ratatouille niz leczo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane panie a moze tak jakies inne fajne przepsy kt ore znacie?? Bardzo chetnie sie podziele swoimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal motyw przewodni to kiełbacha:-)? jeśli tak, to ja dorzucę zapiekankę kiełbasa podsmażona w kosteczkę, do tego cebulka w piórka równiez podsmażona, do tego lekko podgotowane różyczki kalafiora lub brokuły i plastry marchewki, do tego jakiś gruby makaron ugotowany na półtwardo wszystko mieszamy, doprawiamy pieprzem i tymiankiem przekładamy do naczynia , polewamy sosem ze śmietany z dodatkiem starkowanego sera żołtego i natki pietruchy zapiekamy i gotowe:-D jak dla mnie bomba:-) mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×