Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluszaq

jaki sos lub dodatki polecacie do takiej surowki?

Polecane posty

Gość pluszaq

chce zrobic surowke z tartej marchwi i korzenia selera. nie mam za bardzo innych warzyw, ew. jablko. mam kapary i oliwki, ale one chyba nie pasuja. i papryke w sloiku. jaki sosik by sie do tego nadal? oliwa? majonez? jogurt? cytryna? ocet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłko może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłko może być
i jogurt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaq
a dzieki :) a to nie bedzie troche nudne w smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbyna
a ja wolalabym zrobic 2 surowki z tego. czyli jedna z samego selera+ majonez i rodzynki (albo i bez rodzynkow), a druga z marchewki, jablka i cebulki + majonez. pyszne sa obie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z selera , marchwi ,jabłka ,śmietany i odrobiny cukru robię taką dzieciom :) ka słodkawy i orzeźwiający smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaq
ale opcji sie narobilo :D na slodko raczej nie chce ... rodzynki mam, ale zolte ... mam zreszta chyba troche za malo skladnikow na 2 surowki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbyna
no jak to za malo? tylko cebulki nie wymienilas, jak zalatwisz sobie 1 mala cebulke to masz wszystkie skladniki na 2 surowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaq
no niby tak :) ale teraz mam jeszcze jeden dylemat, poniewaz ta surowka ma byc do obiadu, gdzie bedzie rowniez mieso indycze w sosie takim jakby smietanowatym, to czy sorowka majonezowa nie bedzie zbyt ciezka ... i czy lepiej do tego zrobic ryz, czy kuskus .... ach dylematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaq
polaczylam te wszystkie powyzsze rady razem i zrobilam cos takiego: marchewka + seler + jablko + cebulka + jogurt + majonez (b. malo) + musztarda miodowa (b. malo) = wyszla bardzo pyszna surowka o orzezwiajacym smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×