Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gooooog All

Zdrada kontrolowana- czy sie zgodzic?

Polecane posty

Gość Gooooog All

W tamtym temcie byl blad Moj maz mowi ze podoba mu sie pewna dziewczyna z pracy i ona daje mu sygnaly ze on jej tez. Zapytal sie mnie czy moze sie z nia pokochac a ja nie wiem co odpoiwiedziec. W sumie szczerze sie zapytal wiec raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bill Clinton
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LASKA NIEBIESKA
daj mu przyzwolenie na publiczne pierddolenie, bo i tak ja stuknie:-))) ALE MASZ CHOPA KULTURALNEGO; a moze tak tylko powiedzial zebys byla zazdrosna i mu dawala dupci wiecej, ma chlop brak z tego co widac, wstyd, ze go zaniedbujesz, ja bym ci oddal tez pol wyplaty za brak dupci w domu podostatkiem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maoamosmad
pozwól mu ale pod trzema warunkami: 1. seks w prezerwatywie (nawet jak ona łyka tabletki) 2. bez pocałunków, to że ma chcice ie znaczy że może ją całować, pocałunki powinny zostać dla ciebie(czysto zwierzęcy seks- okej, ale pocałunki to już uczucie, co źle wróży) 3. dowolna opcja: zarządaj nowego futra, albo pozwolenia na przespanie się, ze znajomym... (jeśli chcesz oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sądzę, że chciał sprawdzić reakcję swojej kobiety. Gdybyś troszkę wykazała zazdrość, poczułby się dowartościowany. Skoro pyta, to tego nie zrobi. Gdyby chciał dorobić Ci rogi, zrobiłby to bez Twojej wiedzy. Zrób mu dobrze i zapytaj, czy mu czegoś jeszcze brakuje, że myśli o innej. Odpowiedź, jaką wtedy dostaniesz, będzie szczera. W trakcie seksu, faceci nie kłamią. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×