Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilza

Mucosolvan w ciązy? Brał ktoś?

Polecane posty

Mój lekarz przepisał mi mucosolvan, mam okropny kaszel. Czytam na ulotce, ze przechodzi przez łożysko do płodu, poza tym na necie czytam, ze niezbyt dobry jest. Nie wiem czy brać... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo żadne pieluchy
ja prawie calą ciąże choruje teraz tez i biore ambrosol pytalam i pediatry i gin i oboje twierdzą ze jest bezpieczny i ze nawet kiedys skladniki ambrosolu podawano wczesniakom na lepszy i szybszy rozwoj pluc ponoc pomagal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo żadne pieluchy
a ktory mc ? bo pisze ze nie mozna w pierwszym trymestrze stosowac. ja jestem juz na koncowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 3 trymestrze, 7 miesiąc. Czuję sie okropnie i nie wiem co myśleć, nawet lekarzom nie ufam, jeśli czytam np, że lek w badaniach na zwierzętach powodował wady płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak w ciazy...w ciazy bralam jak sie przeziebilam i mialam okropny kaszel hedelix ..on jest bezpieczny dla kobiet w ciazy... a mucosolvan stosowalam jak nie bylam w ciazy raz w syropie i raz w tabletkach i na moj kaszel a mam okropny i meczacy zawsze pomogl swietnie.. jedyne co dziala na moj kaszel...no wlasnie czytalam ze w ciazy mucosolvan nie bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mamy mamy
mi tez polecano ambrosol jako jeden z najbezpieczniejszych wykrztusnych lekow i tez bralam w drugim i 3 trymestrze nic sie nie stalo. Nie wolno tylko w pierwszym go stosowac ale w 1 to raczej nic nie wolno :D a antybiotyk to bralam duomox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze jak choruje to kaszel mam straszny!!!!!dorwalo mnie chorobsko rowniez w ciazy ale lekarstwa nie bralam na kasze-pomogl mi syop z cebuli wiec moze i ty sprobujesz bo mucosolvan w ciazy jest nie wskazany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę stodal, ale jakoś słabo pomaga. Albo mi sie tak wydaje. Dziękuję za pomoc. A, czytam jeszcze, ze lepsza flegamina niz mucosolvan, ale ona też chyba raczej zakazana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×