Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aluniaaaaaaaaaaaaaa

czy certyfikat wystarczy aby uczyc angielskiego?

Polecane posty

Gość aluniaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nena24
trzeba miec certyfikat conajmniej advanced i przygotowanie pedagogoczne, ale marne szanse jesli nie jestes po anglistyce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgffxcj
po Fc można uczyć po bloku pedagogicznym w szkołach podstawowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nena24
nieprawda, dowiadywalam sie w kuratorium bo mam fce i nie moge uczyc mimo ze mam studia nauczycielskie skonczone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczacasiejezykaaaa
jestem w temacie i wyglada to tak . w przypadku angielskiego trzeba miec cea i do tego kurs pedagogiczny i kurs metodyczny dla nauczycieli jezyka angielskiego. moze to byc taki kurs 2 w 1 czyli metodyczno pedagogiczny albo zamiast kursu podyplpmowka. tu sobie poczytaj http://edukacja.money.pl/kurs;kwalifikacyjny;pedagogicznometodyczny;dla;nauczycieli;jezyka;angielskiego,warszawa,oferta,98216,e.html nie wszedzie wymagaja aby juz pracowac w szkole. fce wystarczy do klas 1-3 i przedszkoli ale opocz tego muisz miec specjalna podyplomowke nauczanie angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. czasami tez wymagaja aby uczyc w przedszkolu j. angielskiego pedagogiki przedszkolnej ale to nie zawsze. ale teraz nie latwo o prace w 1-3 czy przedszkolu bo zazwyczaj ucza te panie ktore ucza nauczania zintegrowanego i one robia sobie te kursy i certyfikaty i maja te godzinki jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nena24
a jesli mam fce i jestem po kolegium nauczycielskim tylko ze innego jezyka obcego to czy moge uczyc w klasach 1-3..Mialam na studiach pedagogike, psychologie i metodyke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz popytac w szolach
a moze w kuratorium ci cos wiecej powiedza. na zdrowy rozum moglabys spokojnie po fce i kolegium z innego jezyka uczyc angielskiego w przedszkolu czy klasach 1-3 no ale ta nasz oswiata taka zakrecona ze ja sie wypisuje z tego cyrku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×