Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiolecik123123

Fiolet-doradca klienta

Polecane posty

Gość fiolecik123123

pracujących w tej firmie proszę o szczegóły pracy i pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllallllla
Ja też jestem zainteresowana wysłałam c.v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaman
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllallllla
up up nikt nie pracuje w Fiolet??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaman
a gdzie składasz cv? ja chce do woj śląskiego. ale nie wiem co z tego wyniknie bo nie mam dosw w tego typu instytucjach... a jak u Ciebie to wygląda? ludziska z Fioletu, odezwijta się! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolecikcik
tez złożylam cv ale narazie cisza nie wiem ile proponują ja mysle ze z 3 brutto powiem są szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaman
uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllallllla
Wysłałam c.v jakisz czas temu odezwali się do mnie chyba po 3 tygodniach z zaproszeniem na rozmowę( na drugi dzień), ale ponieważ aktualnie nadal pracuję i nie mogłam się tak z dnia na dzień zwolnić, grzecznie przeprosiłam, że nie mogę, zapytałam jeszcze czy jest mozliwość przesunięcia tej rozmowy. Powidzieli,że dają mi znać jak będzie następna rozmowa i że mogę również jeszcze raz przesłać c.v Rozmowa miała być w Siemianowicach Śląskich. Może znajdzie się ktoś kto pracuje w Fiolecie, jak atmosfera?, jakie zarobki? jakie plany? Czyżby tam nikt nie pracował :) Do Ahaman----> tak składałam do woj śląskiego ,pracuję w tej branży i jeszcze raz chyba prześlę. Trochę dziwne dla mnie jest to, że odezwali się po 3 tygodniach a rozmowa na drugi dzień co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahman
hmmm, no dziwne... ja nie posiadam dosw w branży kredytowej, wiec nie nastawiam sie super pozytywnie. chcialbym jednak zdobyc dosw wlaśnie w tym kierunku, wiec spróbuję, a co mi szkodzi - najwyżej się nie odezwą ;P interesują mnie jednak kwestie finansowe, wlasnie dlatego, ze nie wiem ile taki doradca moze miec podstawy (bo mysle, że jest podstawa+prowizja) halo, jest ktoś z Fioletu? Prosimy o pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllallllla
Do --------->Ahman gdyby się odezwali to napisz, a dawno wysłałaś c.v? Tak powinna być podstawa+ prowizja :) I poczekamy sobie może ktoś się odezwie z Fioletu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaman
wczoraj rano. ale nie licze na zbyt wiele z powodu braku dosw :-( jak co, dam znac - to jasne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca fiolecik
kto pracuje w Fiolecie i wie ile może dostac na początek doradca klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez wysłałam c.v
naprawdę nikt nie pracuje w Fiolecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiaa
Również wysłałam CV 2 m-ce temu i się w końcu odezwali i zaprosili na rozmowę w poniedziałek. Jestem ciekawa jak przebiega rekrutacja w tej firmie oraz jakie są warunki pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kiaa
Do Kiaa-do jakiego miasta aplikujesz?i czy posiadasz już jakies do świadczenie w finansach będe wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca fiolecik
jeja ja też wysłałam, ale może z 3 tyg temu... nikt się jeszcze nie odezwał :-( a miałaś dośw w finansach itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiaa
Nie miałam żadnego doświadczenia w finansach jedynie studia kierunkowe.Aplikuje do Radomia. Mógłby ktoś się odezwać co już przeszedł procedurę rekrutacyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issabell
Do dziewczyn , które były na rozmowach w fiolecie- napiszcie ilu etapowa jest rekrutacja, czy są scenki sprzedazowe? hmmmm zastanawia mnie dlaczego nie znalazła się na tym forum choć jedna osoba, która pracuje w Fiolecie...... Do Kiaa-> życze powodzenia, jak już bedziesz po rozmowie napisz jak było :) :) :) Ja wysłałam c.v 2 tygodnie temu i jestem ciekawa czy zadzwonią brak dośw w finansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia88
Witam wszystkich:) Do Kiaa gdzie Jesteś umówiona na rozmowę , w Radomiu ? na jakiej ulicy? i o której godzinie? przepraszam za ciekawość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosi 3
Hej dziewczyny Byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej w Fiolet PDK SA. Cała rozmowa trwała ok 20 min, standardowe pytania , wynagrodzenie to podstawa + prowizja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issabell
Hej Rosi 3 posiadasz doświadczenie w finansach?, zdradź nam jak m ożesz więcej szczegółów??? do jakiego miasta aplikujsz i jaki czas oczekiwania na odpowiedż lub czy będzie następna rozmowa :) z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosi 3
Witam ponownie:) CV wysłałam dobrych parę miesięcy temu, tak dawno że zapomniałam dokładnie kiedy. Zadzwonili do mnie w zeszłym tygodniu czy dalej jestem zainteresowana. Aplikowałam do Radomia. Co dalej to nie wiem , odpowiedz ma być w ciągu 2 tygodni.podobno dużo kandydatów :( .Co do mojego doświadczenia to mam ale krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiaa
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, która trwała 15 min. Co tyle minut właśnie byli umówieni kandydaci. Standardowe pytania, bez scenek sprzedażowych. Rozmowa kwalifikacyjna jest końcowym etapem rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosii
Do Kiaa Dostałaś jakąś odpowiedź? dostałaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggggi
Czy ktokolwiek dostał pracę z ostatniego naboru tzn z 6 kwietnia?! Dziwne że tyle osób było na rozmowie kwalifikacyjnej a nikt się nie dostał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
halo halo. odezwali się do kogoś po rozmowie kwalifikacyjnej??? jestem ciekawa, ponieważ pojawiły się ogłoszenia do FIOLETU również w moim mieście (WLKP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloooo
To kogo wreszcie tam przyjeli do Fiolecika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniolek
A ja mam pytanie troche z inne beczki - o ile ktoś pracuje w FIOLECIE to może mi odpowie. Mianowicie chodzi mi o strój , tzn czy są takie ubrania "służbowe" jak np mają Panie z Poczty Polskiej albo Lucas Banku, czy każdy ubiera się we własne ciuszki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _miss_white_
Szczerze, jeżeli macie fajną pracę to nie polecam jej zmieniać na FIOLET. Pensje marne 1300-1500 brutto plus prowizja od sprzedaży, która jest gdy trwa koniunktura na rynku. Teraz jest kiepsko więc i pensja słaba. Przy czym kierownictwo ciągle naciska na zwiększenie sprzedaży w sposób dość nieprzyjemny. Co do ubioru każdy chodzi w tym co ma w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do _miss_white_
Do _miss_white_ a jak długo tam pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×