Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotrek33Wawa

Zmysłowa warszawianka z wyobraźnią poszukiwana

Polecane posty

W sumie chodzi o dosć banalną czynność polegającą na ocieraniu :-D I jescze powinno być wilgotno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma warszawianek z wyobraźnią. O losie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moogie, właśnie dobra wyobraźnia, umiejętność słuchania, czytania ze zrozumieniem budują wizerunek rozmówcy w wirtualnym świecie. Im te cechy są bardziej doskonałe, tym mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia nieporozumień, o których wspomniałaś. Zauważ różnicę, kiedy Nadia dostrzegła piękno, a Ty tylko jakieś tam dymy z kominów. Gdybyś tylko zamknęła oczy, to te dymy nie byłyby jakimiś, no chyba, że jesteś tak zupełnie pozbawiona wrażliwości na piękno. Co do tego, że mężczyźni nie wymieniają wyobraźni wśród pożądanych cech u kobiet, to pewnie dlatego,, że dla nich większy priorytet ma biust, szczupła sylwetka, ładna twarz etc. A mnie bardziej interesuje by kobieta była subtelna, kobieca, inteligentna, wrażliwa... Jeśli się różnię od tych mężczyzn, których masz na myśli, to wcale się źle z tym nie czuję. Ale ale, czy oby nie nazbyt poważnie się tu zrobiło? Topik generalnie luźny i to jeszcze w erotycznym, więc uśmiechnij się Moogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moogie
Jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem i te inne przydatne rzeczy - może ja po prostu nie lubię dymu z kominów, bo np. źle mi się kojarzą. Zmieniając ton wypowiedzi - rzeczywiście, nawet nie zauważyłam, że to topik erotyczny - po tytule sądząc, myślałam, że kolejny z cyklu "rozpoczynam starania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoloco
Ohoho jak mnie Piotr skomplementował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×