Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotrek33Wawa

Zmysłowa warszawianka z wyobraźnią poszukiwana

Polecane posty

Gość Nadia...............
A czego oczekujesz po tym flircie ??? Uwielbiam flirtować więc pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny w stolicy?:D:D Marne szanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! skąd taka zła opinia o warszawiankach? Fakt, że cały las tu karierowiczek, szpanerek etc, ale bywają i fajne babki. Trochę szybko tu się życie toczy i ciężko znaleźć moment w natłoku obowiązków na nowe znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia...............
A co byś proponował na ten miło spędzony czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym tak nie generalizował. Zobacz, ucięliśmy sobie na gg miłą rozmowę z popoloco i aż się chce żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" normalny mazowsze ooooo czyzbys piotrek w naszym miescie zadufanych i nudnych kobiet znalazl jakas ciekawa osobke ? \" W Warszawie właśnie łatwiej spotkać ciekawe niż na zadupiu:P.A autor jest albo nieudacznikiem albo łobuzem bo jakbym mieszkał w Warszawie to już dawno bym jakąś poderwał:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ego wynika najczesciej tylko z tego ze one są ze stolicy :D:D:D Bo ich taki "Amant" w fałszywą dumę wpędza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to już zależy Nadia od miejsca. Jeśli wolałabyś, by nasza znajomość ograniczała się do netu, to miłą rozmowę. Jeśli wolałabyś real, to np. zabrałbym Cię podziwiać zimowe krajobrazy na skraju Puszczy Kampinoskiej. Może Ciebie też w zachwyt wprawiłby dym unoszący się z komina wiejskiej chaty, ptaki krzątające się w poszukiwaniu pożywienia, zapadający zmierzch, zapach i smak zimowego wiatru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia...............
Och jak ładnie napisane :) jak na początek to tylko korepondecja przez neta wchodzi w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z komputera
Cześć Piotrze:) Wiesz, że Ci kibicuję. Wyhaczyłeś już tę zmysłową z Wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z komputera
masz pecha z tym sformułowaniem "Warszawianka" :) Tak Ci podpowiem z dobrego kobiecego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakiego pecha? warszawianka piszemy małą literą jeśli o tym mówisz. No i dziękuję za troskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z komputera
ok, ok, dzięki za troskę o moją ortografię kolejny purysta ortograficzny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze a nie łatwiej by było tak normalnie wyjsc na miasto?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga V33, ależ chciałem z Tobą wyjść na miasto, to odmówiłaś wykręcając się brakiem GG. Moja propozycja jest jednak nadal aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna, nie zrozumieliśmy się. Sądziłem, że to Ty zwracasz mi uwagę na błąd ortograficzny, pisząc o pechu. Jestem daleki od poprawiania kogokolwiek tym bardziej, że często sam błędy popełniam mimo wykształcenia i faktu, że sporo czytam. Nienaburmuszaj się więc proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z komputera
nigdy się nie naburmuszam, bo to nie w moim stylu :) A po co gg na miasto ciągać ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze ale jak pamietam spotkanie miało zweryfikowac czy w realu równie mocno stosuje riposty jak i pod osłoną czarnego nicka:classic_cool: Rzuciłes wyzwanie ja podjęłam i wcale nie zasłaniam się brakiem mgg to naprawde techniczna przeszkoda której nie jestem w stanie obejsc :) Wybacz spacer po warszawskich wyboistych chodnikach według mnie nie nalezy do przyjemnosci ;) wole moje prowincjonalne ścieżki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga V33, myślę, że weryfikując to i owo mielibyśmy szansę na spędzenie miło czasu. No chyba, że za wszelką cenę chciałabyś nosić tę nielubianą przeze mnie maskę i pogardliwie patrzyłabyś na mnie podobnie, jak zdarza Ci się to czynić w stosunku do niektórych forumowiczów. Wierzę jednak, że potrafiłabyś być tak miła jak teraz, a wtedy stołeczne ulice nie byłyby nam straszne. Pokazałbym Ci, że Warszawa to nie tylko zgiełk, smród i tempo. Są w tym mieście miejsca, które wywołują refleksję, wzruszają, a nawet potrafią zachwycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×