Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piękna dziewCzyna

niemowle 5 - miesieczne -10kg!

Polecane posty

Gość gość
Witam. Moje 5 miesięczne dziecko waży 6200..za miesiec jak będzie przybierać na wadze tak samo to podwoi swoja mase urodzeniowa...nie jest ani duza ani mala karmie tylko piersią i od kilku dni dostaje jedna łyżeczkę kaszki glutenowej. Za miesiąc wprowadzę marchewkę i stopniowo inne owoce i warzywa wtedy pewnie zacznie mocniej przybierać. Tyle ze ona od urodzenia jest bardzo *****iwym dzieckiem i nie umie uleżeć spokojnie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to chyba nie jest duzo? Moj 2,5 miesieczny syn wazy 5 kg. Ale urodzil sie ponad 3 kilo czyli przybral ok.2 w ciagu pierwszych dwoch miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatusiek_syneczka
Nasz synek skonczyl wlasnie 6 miesiecy, jak byl na szczepieniu to na wazeniu wyszlo 11kg, przy dlugosci 84 (chodz doktorka mowila ze ciagnela centymetr po faldkach, wiec mozna z 2cm odjac), powiedziano nam ze jest zdrowy. nie spi duzo w ciagu dnia, niestety nie siada sam (zapowiada sie raczej z tych co wpierw wstana i poleza jak same usiad), ale niezmiernie duzo sie obraca, nie wylezy juz na plecach, podnosi sie tak na rekach jak foczka i... zasuwa rakiem po pokoju :D wsuwa sie pod meble nogami, cos smiesznego. Suma, sumarum, tez myslelismy ze jest gruby, bo mial tluszczyku (karmiony na piersi), ale w pewnym momenci strasznie sie wyciagnal. niczym byn sie nie martwil autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mały ma 5,5 miesiąca i waży 9500g, przy wzroście 77cm, je co 3 godzine, w nocy przerwa 8-12h bez jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś grubasy Mój ma 4.5 miesięca waży 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie :) Jestem studentką medycyny i wspólnie z kolegami z koła naukowego przy I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przeprowadzamy badanie, które ma nam pomóc w zrozumieniu problemów z jakimi zmagają się matki w pierwszych miesiącach po porodzie. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety ;) Dzięki za poświęcenie nam chwili swojego czasu ! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxkRt9A6PDuI2_Eq21IG105G35-dgCFdGNL6GRp5Vd1_Q5oQ/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Mój synek wczoraj skończył 5 miesięcy i waży 11.4 kg, 74 cm długości i prawie 50 cm obwód główki. Lekarze badają go pod katem różnych chorób i nic nie znajdują. Taka jego uroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×