Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

wyglądam jak obrzygana sierota

Polecane posty

ale wstalam! nie pmietam kiedy ostatnio tak wczesnie!! a niedlugo 2h jazdy :O qrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby umyte , wlosy tez tylko malowanie i wysranie psa zostalo nie chce mi sei! a moj tak slodko spi;O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem po. kapke sie oblowilam, ale na rok mam dosc jakikolwiek zakupow:O przynajmniej tak daleko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortura nie na czarno
a gdzie bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zakupach;> o miasto ci chodzi? poznań, nie cierpie tego miasta!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortura nie na czarno
uhh.. biedaku, ale za to jak pieknie bedziesz teraz wygladac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
no się pochwal się co kupiłaś :p...i ile kasy wydałaś :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co:) w dodatku byly mega wpyrzedaze, ale to lazenie 5 x do tego samego sklepu meczy:O:O i ogolnie zakupy, kto to wymyslil:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtke , 2x dzinsy , kosmetyki a mojemu farbe do wlosow, koszulke, spdnie( z tego jestem bardziej dumna:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
tak na ''oko'' mu spodnie kupiłas?...i gdzie tam do mkońca roku masz spokój z zakupami,dopiero wiosna i lato będzie to dopiero będę zakupy :P...a jaki kolor farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mu na oko kupuje i zawsze jest okej. a na lato to se przez neta kupie, pierd. zakupy. farbe kolejny raz blond ,,ksiezycowy blond'' tak jest napisane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero co zrobiłem zakupy ubrań za ponad 3 tyś i zaledwie do marca mam spokój, bo już upatrzyłem nowe fajne ciuchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
aha :)...ja tam lubię zakupy :):)...i osobiste i internetowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole przez internet, ale niestety spodnie musze osobiscie ledwo dzis znalzam cokolwek, o dziwo nawet rurki kupilam:) moje pierwsze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem (drak-queen@o2.pl) kciukiem@tlen.pl bimbal nie wciskaj mi, metro jestes?? Nie emusiu, jestem zakupocholikiem jeśli chodzi o ubrania :D :D :D Nawet niedawno był tu mój temat pod innym nickiem :D Lubię nowe garnitury, nowe bluzy z kapturem i na suwaki i fajne spodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noe obrazaj mnie nazywaj emokiem:P nigdy nie znalam faceta walnietego na pkcie ciuchow w tej kwestii jestesmy przeciwienstwami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
no spodni przez neta bym się tez nie odważyła kupić...ja jestem chyba uzależniona od zakupów na Allegro :P Bimbałek to chyba nieźle nadziany jesteś ze straciłes 3 tys.na ciuchy a strcza ci tylko do marca....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaolaboga
Swojemu farbę do włosów? Księżycowy blond? O jezu... Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem (drak-queen@o2.pl) kciukiem@tlen.pl noe obrazaj mnie nazywaj emokiem zartuję. To taki sam stereotyp twoja fryzura >emo jak ubrania > metroseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1003 no spodni przez neta bym się tez nie odważyła kupić...ja jestem chyba uzależniona od zakupów na Allegro Bimbałek to chyba nieźle nadziany jesteś ze straciłes 3 tys.na ciuchy a strcza ci tylko do marca.... Właśnie jestem biedny, bo mi nie wystarczyło na więcej ubrań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie kupic i juz, szczegolnie jak sie ma figure jak moja:) jak dlaczego, moj jest naturalnym blondynem, ale siwki mu przeszkadzaja, wec ostatnio go farbuje na blond, choc chcialam zeby znowu mial rozowe, ale nei chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
ojej smutne :P:p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×