Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ONE22

Zdrada ale tylko z Carte Blanche

Polecane posty

co do tamtego tematu - ja akurat lubię tamten temat NIE LUBISZ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko1
Poczekaj Poszła na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny jesteś - a tak nawiasem to jestem facetem :):) i skąd taki wniosek że tamtego tematu nie lubię ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Jakoś wybrnę; Chodziło mi o to ,że jak zdradzać to najpierw trzeba mieć czystą kartę. A tak nawiasem mowiac to co się tak za znawcę ciąż podawaleś??? CO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nick mój nie nawiązuje do czystej karty po drugie nie lubię jak ktoś pisze głupoty na temat o którym bladego pojęcia nie ma a po trzecie jest to mój ostatni post do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewien? Zaraz Ciebie zakrecę tak ,że bedziesz mi przytakiwał i wypatrywał czy już odpaliłem kompa.Choć naprawdę brzydzę się nawet gadek z facetami i do tego cieńkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczona Ciebie też zakręcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczona żona Ty najwyżej zawinęłaś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczona żona Jaka AŚ?? EŚ To po pierwsze. Po drugie mów mi że mnie kochasz. Po trzecie nie wiesz o co biega to nie zabieraj głosu. Ten co uważa ,że z leszczem bajerzy( gwarantuję)- jest cieńkim Bolkiem. Pokrzyczy sobie na kafe i myśli,że jakakolwiek wartość (oprócz Carte blanche) stanowi .Nie jest szczery .Przypatruję mu się od jakiegoś czasu.Wszedzie szuka przyjaciół.Z żoną mu jest super ale do rana czasem siedzi na kompie.Można i tak bzykać i pisać,bzyknąć i pisac itd. Ale kuuuurwa nie widziałem tekstu,żeby się facet czy dupa (bo jak nie wiesz kim ja jestem tak samo nie wiadomo kim ten stwór jest) żeby coś napisał np prowokcyjnego ..nie !!! on wszystkim anal robi.Życzę miłej sympatycznej i oczywiście szczerej bajery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz Misia
o zesz!!!!!!!!!! to juz nie tylko ja mam na Cartusia ochotę ;) ? ide poprawic make up i uderze do niego nim mi sie ktos w kolejke wpierdzieli :P Carte 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alezeso?:) ja tez nie pisze nic prowokacyjnego(chyba):) w sumie w necie mozesz byc kim chcesz-jednak najlepiej po prostu byc soba:) ja tez szukam przyjaciól i znajduje ich czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ogry i ogrzyce. Jak ja kocham niedziele, kaffke można wypic w spaniałym gronie i poczytac jak panny drapia sie pazurkami o biednego carte heheh taki to ma dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE22 tak czytam i czytam i dochodze do wniosku ze ty zazdrosny jestes o carte. wiesz, nie karzdy rodzi sie lepperem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczona żona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×