Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szymson88

GŁUPIE WŁOSY U FACETA

Polecane posty

CZeść! Nie podobają się mi moje grube gęste i kręcone włosy, dlatego zwykle ścinam je na 3mm. Po umyciu i wysuszeniu robi się z nich szopa itd... można sobie wyobrazić. Nigdy nie opadają na czoło (a oto by mi chodziło : >), a gdyby ich nie ścinać przez 3 miesiące miałbym pewnie 3 metrowe afro, bo rosą tylko ku górze. DZIEWCZYNY PORADŹCIE: 1. nie zapuszczam ich już od chyba 5 lat, zawsze ścinam na krótko. Bo prawda, że wam się takie nie podobają grube i gęste i kręcone? No właśnie. 2. Co zrobić, żeby je przeżedzić, żeby opadały na czoło, żeby były lżejsze / bardziej zwichrowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry fryzjer powinien sobie z tym poradzić, tylko musiałbyś mu powiedzieć że ma porządnie je przerzedzić tak aby to wyglądało po ludzku. Mnie osobiście podobają się u faceta gęste włosy ale to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kustra
dlaczego glupie? grube i geste wlosy u faceta sa piekne *__* moj facet sam taka szope na glowie ma i nigdy bym nie powiedziala zeby je obciol! Radze ci zaakceptowac swoje wlosy ;) naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
hmmm...nie wiem czy da się coś z tym zrobić,ponieważ taka jest już natura Twoich włosów,ale lepiej zapytaj fryzjerki,ona jest bardziej doświadczona i być może zna jakieś odżywki czy coś,które Ci pomogą :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja nie moge ich zaakceptować, mam kompleks bo na dodatek są trochę rude, zwłaszcza jak słońce świeci mocno... to są rude. Fryzury emo nie da się zrobić, chciałbym mieć włosy jak van der sar :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
To co,że są rude, ja właśnie lubię takich facetów :D to może kup sobie prostownicę,i jeżeli Ci się chce to prostuj je. Powinno pomóc, to trochę dla dziewczyn jest ale nikt nie musi o tym wiedzieć :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Nie przejmuj się ty, :):) Bądź sobą i nie zmieniaj tego specjalnie dla nich :P chyba,że Twój kolor włosów samemu Ci przeszkadza,to możesz się przefarbować na jakiś ciemniejszy blond :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham afro, klecone włosy u facetów :) ale ja to ja;) zazwyczaj dziewuszki nie lubią zarostu u facetów, a ja go uwielbiam, tak więc zależy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kustra
Zgadzam sie z poprzedniczkami! co z tego ze rude? w ogole dlaczego przejmujesz sie opinia wiekszosci? sa inne kobiety ktore z checia by na ciebie spojrzaly! myslisz ze tylko czarni czy blond sa w modzie? nie zartuj! ja tez jestem naturalnie ruda i do dzis zaluje ze 4 lata temu zafarbowalam na czarno a teraz nie moge z tego zejsc! badz dumny z takich wlosow gdyz sa najpiekniejsze i niepowtarzalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Kustra ma rację, ja jestem blondynką i z chęcią chciałabym być ruda, jest to śliczny kolor, taki niepowtarzalny i oryginalny :D:D I z pewnością spotkasz wiele dziewczyn,którym Twoje włoski będą się bardzo podobały :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja mam kompleks tych włosów i ewidentnie nie chce ich mieć... ach, w połączeniu z tym że są gęste i sztywne i nie można zrobić fryzury emo, nie są nieprzewidywalne. przejmuje sie nimi, tak samo jak trądzikiem i bladą cerą u mnie. no ale temat o włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to ! Rude włosy przyciągają uwagę :) i w ogóle rudowłosi faceci od zawsze byli u mnie na 1 miejscu :) i myśle , że w końcu znajdziesz dziewczyne , która bedzie miala podobne zdanie do mojego i mojej poprzedniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kustra
ja tez mam kompleksy bo jestem brzydkim trollem XD i staram sie to zaakceptowac bo niestety tego juz nie mozna zmienic! najbardziej to zycze ci spotkania kobiety, ktora zaakceptuje cie takiego jakim jestes a wtedy wszystkie twe kompleksy znikna, bo poczujesz sie naprawde kochany i piekny! wiem to z doswiadczenia XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
hehe..też mam bardzo gęste włosy, ale to jest plus,ponieważ jak będziesz stary to nie będziesz bardzo łysy :D:D To może zapuść sobie te włosy, a później idź do fryzjera, myślę,ze Ci poradzi jaka Ci fryzura pasuje i Cię obetnie jakoś fajnie,powie jak je pielęgnować itp. :D:D Dlaczego przeszkadza Ci blada cera? Ja właśnie chciałabym taka mieć, tzn. mam jasną ale często się czerwienię i to jest bardziej dobijające niż bycie bladym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ten. teraz chodzi mi o to nie żeby poczuć sie kochany tylko JAK przerzedzić te włosy, zmiękczyć nei wiem.. żeby nie były grube i sztywne tylko takie zachodzące na czoło, żebym wkońcu nie musiał ich ścinać na 3mm tylko mógł zrobić fryzurke van der sara : >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma brzydkich osób, w każdym sie znjadzie cos ładnego, kręcącego 2 osobę :) A co do włosów i fryzury emo.. to odradzam, jak dla mnie to podobanie się większości masy na dłuższa mete sie nie sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kustra
to szczerze? XD poradz sie fryzjera, bo watpie zeby w takim wypadku ktos ci pomogl.. ale w razie czego prostownica. Wiekszosc emo-boyow prostuje wlosy :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam loki
u facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że mi się to podoba. a nei wiem jak przerzedzić te włosy itd żeby były mniej sztywne. a cere właśnie nie mam bladą tylko taką trądzikową i do tego jestem czerwony jak alkoholik :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma bardzo geeste, bardzo , bardzo teraz ma jakies 5cm i juz mu musze sciaic a on sie broni choc na moja fryzure nie zgadza sie. a ci dopiero mu farbe kupilam, sam mowil, ze wyglada jak malpa kit i nie chce moze zapusci?:) w koncu ja mam marne, on nas uzupelnia;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Jeżeli chcesz mieć bardziej rzadkie włosy to idź do fryzjerki,ona Ci je jakoś fajnie wycieniuje i zrobi grzywkę na czoło czy coś :P:P a potem to prostownicą będziesz je sobie prostował,żeby się nie skręcały :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kustra
a probowales szamponow zmiekczajacych włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Może masz cerę naczynkową? tzn. skłonną do czerwienienie się pod wpływem ciepła i zimna, stresu,emocji itp masz coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak, mam, ale do tego mam trądzik, myślę że głównie przez to. no ale temat o włosach :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Nioo tak..ale skoro denerwuje Cię twarz to Ci chcę pomóc :D:D tutaj masz link do kremu na rozszerzone naczynka: http://esentia.pl/Farmona_DermaCos_Kojacy_krem_na_dzien_p24921.htm nie jest bardzo drogi,więc możesz zaryzykować i może Ci pomoże.A jeżeli nawet nie to przecież nie wydasz na niego majątku,żeby żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kustra
wszystkie chyba ci radzimy: idz do fryzjera, bo domowe eksperymenty na nic sie zdaja XD wiekszosc ludzi chce miec mocne i geste wlosy a nie na odwrot. a za sama konsultacje u fryzjera nic nie zaplacisz. i nie wstydz sie tego XD on ci doradzi najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Nmzc :D Jeżeli masz jeszcze z czymś problem to pytaj :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogle dzięki wszystkim koleżankom :* ; > pewnie ten wątek utonie za chwile na wieki wieków amen. zapuszczam (przecierpię moje rude sztywne grube gęste trochę kręcone szopowate włosy) > idę do fryzjera i się go zapytam. Na końcu prostownica w piwnicy żeby nikt nie wyczaił W międzyczasie spróbuję może jakiegoś szamponu zmiękczającego, i kremu od Roxanki. \o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×