Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia 12009999393939393

Zamiast orgazmu mam ...

Polecane posty

Gość Kasia 12009999393939393

Dlaczego kiedy chłokpak robi mi palcówkę zamisat orgazmu odczówam ból w dole brzucha? Dodam,zę nie jestem dziewicą. :( pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo_nie_umie_tego_robic
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 12009999393939393
Ale czy są tutaj osoby które naprawde się na tym znają? :( Przecież jak uprawiam sex to też tak mam,że boli brzuch zamiast orgazmu. Przecież jestem doświatczona... Chłopak tez,wszystko powinno byc ok. Pomóżcie. Czy mogę byc na coś chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może tak podniecona jesteś że aż brzuch cie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 12009999393939393
Wcale nie. Mój facet ma mniej więcej około 19 cm z zwodzie. I nie wiem dlaczego tak jest. Naprawda nei mozecie mi udzielic jakejś realnej odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 12009999393939393
Przeiceż rozmawiamy,ale skąd on to moze wiedziec dlaczego mni boli. Uprawiamy sex już od roku. Ja mam 19 lat. Moze ktoś w\chodźby domyśla się jaka jest przyczyna? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 12009999393939393
Ale palcem też mnie boli ale nie ma za długich palców ! :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tym podnieceniem nie żartowałam.Może być.A może idź do lekarza i mu to powiedz,coś zaradzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 12009999393939393
Ale to wielki ból,on musi przestac aż. No to zobaczę. Dzięki,ale jeśli ktoś domyśla się co to moze byc to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 12009999393939393 jeśli często uprawiacie seks to może być jakieś otarcie (pod warunkiem ze pochwa była sucha lub mało śluzu wydzieliłaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku tez tak miałam.. poprostu masz nie rozepchana macice.. i moze za bardzo sie spinasz jak on to robi i obawiasz bólu.. bo kiedys bolało.. to i teraz pewnie musi.. moze to jest głównie psychiczny ból.. ale odczwany jak normlany.. najlepiej idz z tym do lekarza może masz jakiegoś guza? ja nic nie chce przewidywac ale wszystko jesdt mozliwe idź jak najszybciej do ginekologa a on juz wszystkim sie zajmie i w koncu bedziesz mogła sie cieszyc prawidziwym seksem ;] a zadam jeszcze takie pytanie.. jak sama sie masturbujesz to masz przyjemnośc czy tez Cie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×