Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja widziaam bazie...

pomysły na wiosenne ozdoby

Polecane posty

Gość Ja widziaam bazie...

jakie macie pomysły na własnorecznie wykonane ozdoby wiosenne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się chętnie dowiem o jakiś fajnych ozdobach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze masz problem
Np. cos takiego. Trzeba niestety zrobic to samemu ale za to mozna poszalec z wzorami, kolorami, ksztaltami. Ja robilam juz jajka wielkanocne, bombki na coiknke, dzwonki i sliczne wianuszki na drzwi. Wykonczenie i gorna dekoracja to juz czysta fantazja. Uzywalam wszystkiego: korlikow, piorek, swiecidelek, suchych badylkow itp. Mam nadzieje, ze komus sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze masz problem
Wszystko zalezy od kolorystyki i dobranych materialow. Wianuszek wiosenno-wielkanocny zrobilam z jasnozielonej wstazki w zolte kaczuszki, dokleilam male biedroneczki i male kepki bazi. Slicznie mi to wyszlo - musze sie pochwalic. Szkoda, ze nie potrafie dolozyc fotografii Natomiast bozonarodzeniowe ozdoby robie ze wstazek mocno blyszczacych i takich typowo swiatecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś chciała kiedyś dorzucić jakieś zdjęcia (tak na przyszłość), to możesz np. poprzez założenie konta na www.fotosik.pl . Potem tam wrzucasz zdjęcia i podajesz ludziom linka :). Dzięki za pomysły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czego zrobione są te "płatki"? Ze wstążki? Szkoda, że nie ma tutoriala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze masz problem
Podstawa jest styropianowy ksztalt. Reszta to wstazka pocieta na kawalki, pozaginana i przyprasowana. Chociaz ja osobiscie nie zawsze prasuje wtedy ozdoba jest bardziej puszysta a nie taka przylizana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze masz problem
a i jeszcze jedno. Do wykonania koncowej dekoracji bardzo przydatny jest klej na goraco. Mozna wowczas bardzo latwo przykleic jakies kwiatki, serca lub cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozdoba wiosenno-wielkanocna potrzebne: - mech - dowolne naczynie - dodatki (bazie, cebulki kwiatow, galazki - moga byc pomalowane; - w wersji wielkanocnej dodajemy kroliczki, jajka, kurczaki; - ew. ciekawa duza galaz/korzen naczynie wypelniamy ziemia, gore obkladamy mchem, w ktory wtykamy co sie da :), jesli w kompozycji sa cebulki, to trzeba je czasem podlewac; ozdoba najlepiej sie prezentuje, gdy jest w duzej okraglej \"misce\" nie do konca to mialam na mysli, ale moze komus sie przyda: http://www.pasencreatief.be/Bloemschikken%20Pasen/45gerda-hulsen-met-uitleg1.jpg http://www.jappalou.nl/beheer/pictures/Paasdecoratie_011_-_kopie.JPG bardzo popularne w Holandii - drzewko wielkanocne: http://leerkrachtig.nl/depaasboom.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze masz problem, Dzięki :) To z mchem też niegłupie :). Będzie trzeba cosik wymodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś takie \"biedne\" są Święta Wielkanocne... Na Boże Narodzenie, to jest cała masa pomysłów na ozdoby, ciekawe wypieki itd., ale Wielkanoc jakaś taka uboga w te dodatki jest. A szkoda... Jak coś wyniucham na necie to wrzucę linki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pomysł na ozdoby wielkanocne znajdziecie na www.ozdoby-wielkanocne.com.pl lub www.ozdobyZdrewna.pl są to drewniane dodatki do kompozycji na Wielkanoc lub elementy do wystroju wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię wianki na drzwi, do tego stroiki i różnego rodzaju kompozycje. Kupuję na Bomm.pl dodatki, na przykład króliczki czy kwiaty sztuczne (do wianków szczególnie) i kleję wszystko razem. Wianki mam zazwyczaj z wikliny albo ze słomy. Można naprawdę niewielkim kosztem zrobić bardzo ładne ozdoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×