Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monis_20

Ulubione pozycje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! seks

Polecane posty

Gość monis_20
właśnie wspomniałam wcześniej jak wygląda Twoja gra wstępna..? :) tak dużo od tego zależy czy Kobieta jest napalona, czy chce jej się uprawiać seks.. bo jeśli nie to nie seks to tylko posuwanie takie oby posuwać żeby "dojść" no nie wiem? Oboje ludzi muszą chcieć wtedy to można nazwać seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra wstepna jest dla mnie wazna.na poczatku namietne pocalunki,pieszczoty,sex oralny ,wszystko jakies 30-60minut,a pozniej sex:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis_20
o proszę no to ta gra wstępna trwa długo... ale ja ze swoim chłopakiem nie mamy często takich chwil kiedy mogli byśmy na spokojnie i powoli rozpocząć grę wstępną ale to szczegół, ale jeśli już jest okazja to jest bardzo namiętnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda...
niezla jest pozycja, kiiedy ja leze na plecach, a moj Misiek tylko odrobine sciaga mi spodnie, przez co nie da sie mocno rozszerzyc nog, kolana mam przylozone do piersi, on lezy na mnie :D doznania cudowne :) i dla mnie i dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czasami wystarczy duzo mniej czasu a tez moze byc przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Leżę sobie na plecach ipodnoszę nogi ku mojej głowy a wtedy dziewczyna kładzie sie na mnie (brzuch na brzuch)i zaczyna lekko posuwać ku przodowi.Im bardziej kieruję nogi w stronę głowy ty dłużej mój mały pozostaje w pipulce i ona mnie posuwa. Och,,,, cudowne,aż do końca.A póżniej na nowo ja roboę to samo i jest to samo.Kamasutry jeszcze nie przerobiłem a kupiłem ją dobruch pare lat temu,ale chyba to była jedynie stymulacja dla moich szarych komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis_20
no proszę proszę to bardzo ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to monis dzieki za odpowiedz.milych snow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis_20: faceci lubią od tyłu, bo penis najlepiej się do "niej" dopasowuje i najbardziej "czuje". ja najbardziej lubię gdy leżę a partnerka na mnie siedzi, bo może (z)robić na co ma ochotę, a ja w ten sposób mogę ... i mogę .... /no, to się rozmarzyłem ;)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis_20
nie ma za co :) może jeszcze się kiedyś spiszemy, słodkich snów i tam uważaj lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaniewiemcojestgrane
a jaka jest najlepszA pozycja na orgazm?tz.kiedy najczesciej go osiagacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×