Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yaevinnn

KURS Z URŻĘDU PRACY!!

Polecane posty

Gość Yaevinnn

witam! chcialabym sie dowiedziec czy zapisujac sie na kurs z urzedu pracy trzeba byc zarejestrowanym jako bezrobotny od kilku miesiecy.Czy moge po prostu isc zarejestrowac sie i zapisac odrazu na kurs!Był może ktoś na takim kursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz sie zapisac na kurs
zaraz po zarejestrowaniu sie ale nie wiadomo czy cie na ten kurs zakwalfikuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111333222
Czy żeby dostac się na taki kurs z UP trzeba mieć uzgodnione z przyszłym pracodawcą że po odbyciu takiego kursu nas zatrudni czy możemy go odbyć bo np. chcemy podnieść swoje kwalifikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnia
nic nie trzeba podpisywać z pracodawcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zuzka..
warto starać się o takie kursy z urzędu? ktoś je odbył i się czegoś nauczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollciaa
Wie ktoś coś więcej o takich kupsach ? Proszę piszcię jeśli ktoś był na takim kursie z UP. To dla mnie bardzo ważne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na takim kursie. Trzeba być bezrobotnym min. 6 m-cy. Płacą za taki kurs - ja za 6 tyg. dostałam ponad sto zł (;)). Zwracają też koszt dojazdu osobom spoza miejscowości, w której kurs się odbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do giganny
Giganna napisz prosze cos wiecej, co sie robi na takim kursie. on jest codziennie czy tylko pare razy w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odbyłam kurs 'specjalista do spraw reklamy z obsługą programów graficznych', w sumie pracy i tak teraz nie mam, bo w moim rejonie panuje duże bezrobocie, ale zawsze to kolejny papierek w wykształceniu :) Poza tym można na takim kursie poznać świetnych ludzi ;) Jeśli masz tylko możliwość i wolny czas - zapisz się. Na pewno nie stracisz na tym, możesz tylko zyskać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zajęcia codziennie przez 5 tygodni. Zapisałam się na kurs od razu w dniu rejestracji jako bezrobotna, mimo że też niby od 6 miesięcy było napisane na ogłoszeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfhdfggdfg
a od ktorej godziny te zajecia???? i za 5 tygodni dzien w dzien tylko 100 zl... bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tzw. stypendium. Poza tym idziesz tam, żeby mieć kurs, urząd pracy płaci za jeden taki kurs koło 2,5 tys. złotych, czasem więcej, do tego daje Ci jeszcze jakieś grosze stypendium - Ty masz wszystko za darmo i jeszcze źle?? Że masz kolejny papierek w wykształceniu? Ja 19 idę do urzędu pracy, bo mają być jakieś nowe kursy, i tak w domu siedzę, przynajmniej nowy świstek będę miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwwwwwwwwo
teraz zmieniły się przepisy od lutego 2009, w czasie trwania kursu bierzesz kasę w wysokości zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest URŻĄD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akojs
Urząd Pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×