Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zmartwionygural

Wytrysk bez orgazmu podczas seksu

Polecane posty

Mam mały problem... ostatnio kochałem się ze swoją kobietą a wczesniej chciało mi się siuuusiu mówiąc kolokwialnie i w pewnym momęcie wydawało mi się że \\\"wytrysnełem\\\" w niej a robilismy to bez zabezpieczeń i niewiem czy jest takie coś możliwe czy nie... Przez to siusiu Błagam o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z reguly ludzie wola jak ich
facet im nie sika do pochwy. ale ty musiales zlamac ta regole, wiec teraz placz i martw sie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes be...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademiczka....
nie straszcie go bo bedzie sie moczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechodzi o to że jej nasiusialem tylko wydaje mi sie że sie spuściłem i to bez orgazmu tak jak w tytule i pytam czy jest coś takiego możliwe żeby spuścić sie bez orgazmu przez to że ma się pełny pęcherz czy poprostu miałem jakieś złudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuśkala
jestem kobietą, więc nie mam pojecia, ale to śmieszne... :D zsikaleś sie kobiecie do pochwy... a fuj.... A tak serio - jakby tak było to chyba by ten mocz potem wyciekł, chyba by sie dało zauwazyc róznice sperma vs. siki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim xD
a ja mam taki problem choć może to nie problem xD bo po wytrysku dalej mi stoi i moge jechać dalej dziwne nie a na dodatek nie stoi mi normlanie tylko pionowo w górę i to mnie najbardziej dziwi czy to nie dziwne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×