Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podniecona....

TYLE SIĘ TY PISZE O ZAPACHACH!

Polecane posty

Gość podniecona....

dziewczyny tyle się ty pisze o zapachach...a jak jest z wami? ja uwielbiam zapach skóry mojego mężczyzny,strasznie mnie on podnieca,taki naturalny z odrobiną wody toaletowej....chyba go zjem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona....
tak i co będę póżniej miała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunca
ja tez bym swojego najchętniej zgryzła całego. Ale wole polizać i wtulac się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam.......
mmmm jak się do niego przytulam i czuję ciepły zapach jego ciała z odrobiną wody toaletowej to momentalnie się podniecam...heh, to chyba feromony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona....
właśnie o to mi chodziło...i nie musi to byc woda z górnej półki czasem zwyczajna czyni cuda to chyba zależy od skóry....UWIELBIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jak wspaniały jest zapach rozpalonej namiętnością kobiety? Pachnie jej każdy kawałek skóry, wilgoć cipeczki miesza się z potem fizycznego wysiłku kochania. Zapach włosów, ech, coś cudownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lekkie zboczenie na punkcie zapachów ogólnie. Uwielbiam zapachy mydeł, szamponów, odświeżaczy do powietrza, perfum. Dlatego też zapach partnera jest dla mnie bardzo ważny. Mój mężczyzna pachnie bosko =].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona....
właśnie ktoś tu kiedyś pisał że brzydzi się swojego faceta jak jest taki spocony....ja uwielbiam wtulac się w jego wilgotne ciało...wtedy wszystko nim pachnie ...kołdra, poduszka...to taki zapach namiętności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona....
no właśnie mój mężczyzna uwiódł mnie swoim zapachem to był początek naszej znajomości ,po prostu jak był blisko...poczułam zapach jego skóry i zakochałam się na zabój ...od pierwszego wejrzenia.Tak więc panowie...dbajcie o siebie,bo dla kobiet bardzo dużo to znaczy i nigdy nie wiadomo kiedy spotka się swoją miłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×