Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos tam ktoś

jaki znacie skuteczny środek przeczyszczający

Polecane posty

Gość ktos tam ktoś

jak radzicie sobie z ustawicznymi zaparciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sól gorzka
inaczej Glauberska do kupienia w aptece. Sama nie stosowałam ale wiem od innych że działa doskonale i nie uzależnia jak inne środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam ktoś
a jak ja stosować? Dzięki za reakcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotełka mop
jeść dużo surowych owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala co odwala
podobno olej rycynowy ale jak raz wziełam to serio odradzam,ale na przykład suszone morele,jabłka,no i bisacodyl ale to chemia i gały wyłaża z orbit serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze masz problem
Otreby pszenne. Przez tydzien lub dwa jedz 2 lyzki rano, 2 w poludnie i 2 wieczorem. Ureguluje Ci sie na dluzszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to wiesz
na mnie tak dziala sok wycisniety z 5 cytryn osldzony lyzeczka miodu i wypity fakt otreby sa rewelacyjne-jadla na cieplo z mlekiem i np bananem czy rodzynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
kapusta kiszona- łącznie z sokiem z niej. Działa natychmiastowo :) Tylko lepiej nie wychodzić z domu po takiej kuracji :D Na głodnego zjadasz około 200 gr kapusty , popijasz sokiem i czekasz- zdzwiwisz się jak usłyszysz co się dzieje w Twoim żołądku... :) Nic tak na mnie nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewatywa - ale to ostateczność - śliwki suszone, kapusta kiszona lub jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam ktoś
super tyle pomysłów, myslałam ze podacie jakąś chemie , a tu tyle srodków naturalnych i zdrowych np kapusta kiszona, sok z cytryny, czy otręby . Dzieki ciesze się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
oj to wiesz , powiedz czy mozna wypić sok z cytryn i to az z 5? to powiedz jeszcze czy go pijesz zaraz po zrobieniu, czy zostawiasz na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to wiesz
nie wiem czy na ciebie zadziala a to roznie albo zaraz po zrobieniu, albo robie wiecej i mam na dwa 3 dni da rade da-wypic.nie jest taki straszny.duzy lyk dwa trzy i po klopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to wiesz
rozne rzeczy na ludzi dzialaja moj znajomu codziennie wypija rano mala mocna kawe pol na pol z mlekiem i hmmmm dziala ekspresowo na niego sa rozne herbatki z senesem-ale na dluzsza mete to g...-doslownie:) na mnie nie dziala woda z ogorkow kiszonych a ponoc spr sposob, nie dziala tez kapusta kiszona i sok ale wszystkie tutaj wymieione rzeczy sa zasadniczo zdrowe:)wiec warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wszystkie herbatki działaja na krótka metę, najpierw pomaga 1 szszetka, a później to i 3 mało. Wiec myśle że te naturalne sposoby sa lepsze. Ciekawi mnie , jak ta gorzka sól działa. wie ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoncio
a może warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIOM
lody i woda gazowana :P paczka czipsow i czekolada :P borowki chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×