Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monia1131

wczoraj mialam seks

Polecane posty

Gość monia1131

i moj facet byl na mnie od tylu i ja zaczelam sie wiercic ze chce na gore , on mi nie pozwalal a po kilku minutach wiercenia on wstal i poszedl obrazony do lazienki mowiac ze co to za seks gdzie na zamowienie trzeba zmienic pozycje. Powiedzial ze mial przyjemnosc i nie chcial zmieniac pozycji w tym momencie. A ja na to ze nie byloby problemu i ze ja lubie dlugo tak jak on byl ale prawie za kazdym razem jak tak sie dzieje to on dochodzi pierwszy i potem koniec. Co za samolub , co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1131
no i taki mam dylemat; fakt ze troche byl zdenerwowany bo w tej chwili przechodzi przez duzy stres no ale takie zachowanie to troche nie na miejscu- co to oznacza, co ja mam robic z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly_podobno_fajny
monia to niewiedza czyni go takim pogadaj z nim jesli Ci na nim zalezy a jesli nie zalezy Ci to znajdz sobie innego pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1131
on ma 29 lat, wstyd no nie. Jestesmy razem 4 miesiace, przede mna byl z 3 dziewczynami ale nie wyglada na to ze ma za duze doswiadczenie. Ja to sobie tlumacze ze sie docieramy ale troche mi smutno bo odbieram to ze nie zalezy mu na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia- moze zadaj sobie pytanie, czy on myśłi o Twoich potrzebach, czy tylko o swoich? Oboje macie potrzeby. Nie powinno być tak,z e on sie obraza o takie rzeczy. porozmawiajcie szczerze. Jesli cie szanuje to dojdziecie do porozumienia. Jeśli nie,t ostraszny z niego egoista :( powodzienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1131
ja wiem ze musimy porozmawiac, ale ja nie lubie prosic sie o cos, jemu naturalnie powinno zalezec zeby mi tez bylo dobrze. Paskudniak czy to znaczy ze jemu nie zalezy -czesto jest tak ze on dojdzie pierwszy i potem juz wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co "potem to wiadomo"? To nie może Cię popieścić ręką lub zrobić minetki? Przed albo po seksie. Przecież na stosunku nie kończy się seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1131
mialam napisac Paskudny not paskudniak, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1131
no tak, mozemy rozwinac watek- ja nie sadze ze on kiedykolwiek probowal minetke- jeszcze nigdy mi nie zrobil, reka to tez nie za bardzo tam nie lubi wsadzac bo jego te wszyskie soki troche obrzydzaja. Jak ja mu zrobilam loda kilka razy to potem nawet nie chcial mnie calowac. No i po seksie zawsze idzie sie umyc. Pierwszy raz sie z czyms takim spotkalam. Jeszcze tak naprawde o tym nie rozmawialismy , czekalam czy cos sie zmieni . Czasami sobie tlumacze ze jeszcze takiego wielkiego uczucia nie ma a gdy bedzie to jemu bedzie zalezalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1131
przedlurzacz orgazmow- chyba tak musze zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia przepraszam Cie za to co napisze, ale on nie jest Ciebie wart. Skoro sie brzydzi, to co za przyjemnosc bedziesz z nim mieć? Jak mozna sie brzydzić tej drugiej osoby? Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskudnik to fajne połączenie mojego nicka. :) Jeśli to prawda, co teraz napisałaś, to ja bym się dłużej nie zastanawiał, tylko wiał od takiego faceta. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 miesiące, to bardzo mało. Pewnie mało rozmawiacie o seksie, o tym co lubicie i potem takie akcje wychodzą w łóżku :P. Facet jak na swój wiek dziecinny, w seksie ma być dobrze dwóm stronom, a on myśli tylko o sobie, a to b. źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw go i to czym prędzej
on myśli tylko o sobie - egoista i tyle!!! Moj facet bardziej dba o moją przyjemnośc niż o swoją i to jest chyba poważne podejscie, a nie obrażanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1131
to mowicie ze to sie nie zmieni, ze jesli teraz nie ma tak naprawde petting i oral to nie bedzie? To ja mam jeszcze taka teorie ze poniewaz on taki jest odnosnie seksu podejrzewam ze jego poprzednie zwiazki sie skonczyly przez wlasnie seks. Konsekwentnie on za bardzo pewnie nie lubi na ten temat rozmawiac ale moze nie bedzie za bardzo otwarty na rozmowy. Tak a propos dzieki za Wasze normalne wypowiedzi. To wbrew pozorom jest powazna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhh
tylko w seksie jest egoistą czy w codziennych sprawach też? pogadaj z nim i powiedz mu czego potrzebujesz.. nie wiem dla mnie to dziwne, że facet może się ciebie brzydzić.. :| Szczególnie jak jesteście w stałym związku przecież to się opiera na jakimś przywiązaniu itd.. Jak dzieciom będzie musiał tyłek podetrzeć to też powie, że nie bo sie brzydzi? 4 miesiące to krótko postaraj się jak najlepiej go poznać, żebyś potem niczego nie żałowała.. Osobiście w moim związku jak mój facet ostatnio doszedł przede mną to zaczął mnie przepraszać, że ja nie doszłam. :P facet na pierwszym miejscu powinien dbać o to żeby tobie było przyjemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak napisałaś facet powinien zawsze doprowadzać do szczytu swoja partnerkę dlatego, że my po wytrysku mamy natychmiastowe odprężenie jestesmy zmęczeni i lubimy cicho odpoczywać natomiast u was orgazm przebiega inaczej.Metodę jak doprowadzić partnerkę do orgazmu należy ustalić w rozmowie z nią, bo każda kobieta chce innego stymulowania miejsc erogennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon1131
no ale ja to wlasnie wiem ze tak powinno byc- tak bylo w moim poprzednich zwiazkach. Zastanawiam sie czy mu w ogole nie zalezy na mnie bo inaczej on by chcial zebym ja miala dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oceniaj seksualności faceta do kryteriów kobiet Mimo emancypacji w tej swerze jesteśmy inni On chce się spuścić i robi tak żeby jak najszybciej dojść bo taka natura faceta samca jak włoży to musi dojść jak najszybciej bo "ktoś może zepsuć zabawę" i będą bolały go jądra Wy natomiast potrzebujecie seksu do zapłodnienia, a to wymaga czasu i potrzeby dużej ilości stosunków. Nasza moralność ustaliła normy ,które w jakiś sposób to regulują Nam każą czekać aż kobieta dojdzie a wam nakazuje utrzymywać stosunki seksualne w pewnych ilościowych granicach.Musisz z nim porozmawiać o tym ,a jeżeli nie kumaty to zakończ z nim znajomość intymną ,bo co za przyjemność jak on nie chce zrozumieć że kobieta nie ma orgazmu od włożenia penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon1131
to porozmawiac i potem ile dac czasu, miesiac, 2....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po rozmowie poczekać aż to do niego 'dojdzie', aż przemyśli sobie.... Niepoważny ten facet:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytaj się go o powody dla których on skończył związek z przednimi partnerkami Ciekawe co powie.Jak zacznie wyrażać opinie że one w seksie były słabe - będziesz miała obraz nim że nie kumaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się okazać, że tutaj macie rozbieżność poglądów, podejścia do seksu i własnych zachowań. Lepiej jak to się okaże na początku związku, niż po kilku latach. Porozmawiać, ale tak dogłębnie i konkretnie - nie dać się zbyć byle odpowiedziami, tylko drążyć temat. Zrobić to raz, a porządnie, bo takie ciągłe nagabywanie spowoduje odwrotny skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×