Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wstydzem siem

tylko dla doświadczonych w analu

Polecane posty

od dłuzszego czasu zastanawiam się nad spróbowaniem seksu analnego z moim mężem, ale.... boję się ze w trakcie będzie niespodzianka!!!!!! zabawiam się sama w ten sposób ( palcami, nieraz jakiś przedmoiot) i często zdarza się ze coś ze mnie wyleci;/ zawsze robię to po wypróżnieniu, czasami zrobię lewatywę... ale i tak jest ta \" niespodzianka: ;/;/ samam myśl o tym sposobie seksu z moim facetem mnie podnieca, ale boję się .... przecież jaki wstyd byłby wtedy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
kiedys tez sie balam tego i wstydzilam. powiedzial ze niemam czym sie martwic bo spodziewa sie tego. jestesmy razem, kochamy sie i nic dla nas nie jest wstydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja jak facet cie kocha to nawet taka niespodzianka mu nie przeszkodzi :) ja tez juzmialam taka sytuacje... nie bylo tak njagorzej .. fakt cholernir bylo mi glupio .. ale przeszlo ..:) najlepiej czyms nasmarowac zeby byl sliski ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - lubrykant. Po drugie - jemu to nie powinno przeszkadzać. Mi nigdy nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskjaaa kka
mi nigdy nic nie wyleciało :) moze cos u ciebie z kiszka nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
moze wejdzcie pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozę to będzie śmeiszne ale... ja rzadko mam taki \"zbity \" stolec.... nigdy nie mogę wypróznic się do konca , zawsze coś zostaje;/ i co upaćkam go ? fujjjj.... i juz więcej nie spróbuje.. wstd mi nie pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekło
a co wiara i religia ma do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedz na pytanie- co wiara i religia ma do tego- GÓWNO!!!!!!!;) czyli dużo jakiegoś zelu i wtedy się nie przyklei... ale wyleci??? i co wtedy... co ja powiem... z drugiej strony to mąż, więc wstdzić się nie powinnam.. i jest świdomy ze tak się stać może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×