Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jojo88

Wstydzę się uporawiać seks!!! to głupie!!! bo jestem gruba !!!

Polecane posty

Gość jojo88

jestem gruba.. mam celulitis... i wstydzę kochać się z chłopakiem w dzień bo wiem że on to zobaczy... :( jak już kochamy się jak jest widno to tylko pod kocem . Nigdy mu nie mówiłam dlaczego bo się po prostu wstydzę swojej tłustej i grubej PUPY !!! ratunku :( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo88
nie jestem az niewiadomo jak gruba, mam 173 cm wzrostu waze 64 kilo ale mój tyłek jest dużo i na udach i tyłku mam dużo celulitisu ,po za tym mam wały na brzucho i głupio mi jest się kochać na golasa.... :( cięzko mi zrzucic pare kilo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie panikuj nie zobaczy
wez nie opisuj tak dokladnie bo mi sie kolacja cofa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieony paralonik
kobietko, ja tez mam kilka kilo nadwagi:( i drobny celulit, no ale bez przesady... kochamy sie bez koca... w blasku swiec:) albo po ciemku... w dzien nie, bo... nie lubie:P uwazam ze jesli jestes z facetem to on cie akceptuje taka jaka jestes!!! rada dla ciebie jak i dla mnie---trzeba ciut schudnac, i sex bedzie no stress:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo88
zazywczaj kochamy sie w nocy bo w dzien to koszmar ten celulitis o matko... jak jest ciemno to sie rozbieram...ale mi chodzi o dzien jak on znowu bedzie chcial sie kochac w dzien to co ??? i jeszcze jak w pozycji od tyłu to już w ogole koszmar, ciagle bym myslałą o tym celulitisie a nie o seksie i była by straszna lipa...juz pare razy tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie dupy
katrina skacz z tymi pierdolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo88
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo88
:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuśkala
Jakbyś mu sie nie podobała to by sie z tobą nie bzykał. On pewno nawet nie wie ze ty masz jakis celulit na tyłku. Ja też nie jestem chuderlawa a do tego mam rozstępy. Nie wstydzę sie ale też dumna nie jestem. Mój przez 1,5 roku żadnych rozstepów nie widział. ;) Nie wiem jak on to zrobił :) a kochalismy sie w dzień i w róznych pozycjach. Najlepiej mu powiedz o kompleksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sindbad
Problem nie w ciele a w głowie (nie obrażam).Jak się ma Twoje cm. i kg.to nie ma się prawa mieć z tym problemu.Jeśli masz chłopaka to nie poleciał chyba na Twoje wykształcenie.Nie rób sobie problemu tam gdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scsdc
a pomysl sobie co bedzie w przyszłości!!, jak bym byłnieatrakcyjny fizycznie też bym się nie pokazywał na waleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetom nie powinno sie mowic
o swoich kompleksach i wadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo88
jedno robię przynajmniej bez oporów, z gracją i szykiem obiągam z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to cooooo
myślisz ze on nigdy nie widzial twoich walków tłuszczu? cellulitu? tlustych ud???? nie raz cie dokładnie zmapował, nawet tego nie zauważyłas :D :D i skoro nadal ma ochote na sex z tobą widocznie mu sie podobasz i cie akceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
[zgłoś do usunięcia] szparek Ile masz wzrostu?173 cm .nie wiem dziewczyno ale przesadzasz!wedlug nnie twoja waga jest akurat!chcesz byc patykiem jak te pozal sie Boze modelki?co w nich ladnego?ani dupy ani cyca!my kobiety musimy cos miec tu i tam bo inaczej wygladamy brzydko poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zamiast jeździć windą
poruszaj się pieszo tj schodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietaaaaa
sory ale będę szczera, jeżeli nie jestes na nic chora co powoduje otycie, pasowałoby zadbac o siebie!!! troche ruchu i przedewszystkim MŻ (mniej żreć)!!! Najlepiej sie chować pod kocem, ale jejku ja nniewiem dla mnie to jest załosne jak młode dziewczyny są grube!!!! a co do grubych dziewczyn po ciązy co twierdzą ze wszystko przez ciąze...guzik prawda. urodziłam w pazdzierniku(w ciązy przytyłam 18 kg) teraz waze 20 mniej jak w dniu rozwiązania!!! jestem szczęsliwa!! ale nic za darmo, nietety trzeba sobie wyregulować jakąs codzienna diete( od czasu do czasu odrobina szaleństwa nie zaszkodzi)) Pewnie jestes leniwa i dlatego jest jak jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi przy grubej doopie nie staje :( resetowałem sie już j. danielsem, ale też nie staje :o co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietaaaaa
a co do celluitu!!! są rózne kremy, polecam ziaji takie w czarnym opakowaniu. W ciązy mi troche wyszło smarowałam sie i jest super!!!! Ale pamiętaj ze najlepiej dieta na celluit, mało smazonego !!! i duzo wody!!! i więcej trzeba wprowadzic w zycie szybkich spacerków!! no i zamiast windy schody!!! a za miesiąć zobaczysz poprawe!!! WIOSNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :):)) juz sie nie moge doczekac jak włoze minióweczke hihihihi TRZYMAM KCIUKI!!! A pozatym nie wazysz duzo ale jak widac twoje ciało potzrebuje więćej uwagi!!! Ja mam 168cm i waze 58!!! POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram reseta
brawo reset ! Twoje poczucie humoru - finezja.Szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
85 na dwa to jest 42,5, to ja tez tak chcę...dwie laski razem...no mogą miec nawet 100 :D ech...tak to mi staje bez resetowania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffelek
ja mam penisa 15 cm i tez sie wstydze uprawiac seksu jeszcze nigdy tego nie robilem i nie mam zamiaru robic bo mam malego ..a ty nie masz czego sie wstydzic celulit moze kiedys zginie faldki sa podniecajace kobiety bardziej nabite cialkiem sa bardziej seksowne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty piszesz
-> fffelek 15 cm to jak waga 57kg u kobiet , ok 24% populacji ma takiego . co innego waga 90kg i penis 10cm zdarza się ale to nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffelek
mam 190cm wzrostu i 87kg i 15cm penisa masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej...tłuste doopcie jak robicie żeby waszym facetom stawał? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
reset nie baw się w Jarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×