Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jojojofgh

nauczycielka po chorobie psychicznej

Polecane posty

Gość jojojofgh

Niestety, wybrałam studia niekierując sie rozumem tylko pasją. Po tych studiach nie mam wielkiego wyboru i pracuje w szkole chociaz nie lubie tej pracy. Problem w tym, ze kiedyś byłam chora psychicznie przez 3 lata (depresja psychotyczna). Od 10 lat nie miałam nawrotów , ale wiadomo jak to jest w małych miasteczkach i na wsiach wieści sie szybko rozchodza. Lekarka wydajaca orzeczenie pracy pytała mnie czy kiedys przechodziłam chorobe psychiczna odpowiedziałam że nie. Ona jednak dała mi do zrozumienia, że wie ze byłam chora i nie nadaje sie na to stanowisko. Ostatecznie dała mi zaświadczenie, ze sie nadaję ale na rok a nie dwa. Jak myslicie czy nadaja sie na to stanowisko, czy bede miała problemy z powodu przeszłości psychiatrycznej? Czy rezygnować z tej pracy. Przez ostatenie 1,5 roku albo byłam bezrobotna albo pracowałam tylko w weekendy (pół roku) wtedy nie szukałam pracy w szkole bo zostawiałam to jako ostateczność. Jak powinnam sie zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrggedrgtregh
odświezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Pracujesz,chociaż tej pracy nie lubisz..Do tego jesteś pod presją.Wyprowadź się z tego miasta i zacznij nowe życie.Z kierunkowym wykształceniem napewno znajdziesz pracę gdzie nikt nie będzie Cię znał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż ..
Jeśli uważasz że koniecznie musisz pracować w szkole to pracuj przynajmniej ten jeden rok. Dobre i to.A tym że leczyłaś się kiedyś psychiatrycznie to zupełnie się nie przejmuj. Mało to uczy w szkołach nauczycieli z piekła rodem którzy nigdy nie leczyli się psychiatrycznie ale z pewnością takiego leczenia wymagają ? Uwierz mi. Wielu jest takich nauczycieli świrów którzy molestują psychicznie uczniów i znajdują w tym przyjemność ale nikt nic nie mówi bo każdy się boi zadrzeć z nauczycielem. Więc cóż się ma do tego twoja depresja ? Czy chodzi o to że obawiasz się że nie poradzisz sobie z uczniami ? Że nie bedziesz wystarczająco silna ? Najważniejsze żebyś potrafiła wypośrodkować konieczność respektowania Ciebie przez klasę jako nauczyciela i jednocześnie mieć ludzkie, wyrozumiałe podejście do uczniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo1234
nie musze koniecznie pracować moge równiez nie pracować ale wtedy rodzina chyba mnie wyrzuci z domu, nie będe miała ubezpiecznia zdrowotnego a mam dyskopatie i musze miec operacje i nie będe miała kasy. Próbowałam w centrach outsourcingowych ale tam trudno sie dostać i podobno łapówki ludzie daja przy rekrutacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czym polega
depresja psychotyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo123456
ma sie urojenia, halucynacje i depresje. Ale ja od 10 lat nie miałam urojeń i halucynacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze nie masz tych urojen
to nie znaczy ze nie bedziesz ich miec. Leki pewnie bedziesz brac do konca zycia bo to schorzenie wraca. Wg mnie nie mozesz pracowac jako nauczycielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo12345
tylko, że ja nie biorę żadnych leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo12345
to że ty nie masz teraz zadnych urojeń nie znaczy że nie będziesz ich mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×