Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smiesznie i wesoło

Dziewczyna fajnie się ogłosiła,że szuka pracy

Polecane posty

Gość smiesznie i wesoło

;) Witam nazywam się Wioleta z moim przyszłym pracodawcą chcę być szera,oczekuję od niego pracy na umowe o prace czyli na stałe po krótkim okresie prubnym. Jestem młodą matką co nie znaczy że nie mogę byś dyspozycyjna.! Do pracy lubie przyjść zawsze trochę wcześniej i przygotować się. Moje doświadczenie zawodowe jest nie wielkie. Pracowałam jako pomoc cukiernika, monter elementów precyzyjnych, któtki starz jako ekspediętka oraz barmanka w osiedlowym pabiku. Jestem tylko po szkole zawodowe, posiadam ważną książecze sanepidowską szkolenie w zakresie haccp, minimum sanitarne. Jestem kumata więc szybko się ucze. Ineresuje mnie praca w sklepach z odzierzą, na produkcjach, w sklepach spożywczych.Chciałabym aby mój pracoawca był szczery wobec mnie i mówił mi odrazu na czym stoje.Jeżeli potrzebne jest moje CV to prosze przesłać proźbe na mojego E-maila a napewno odpowiem lub telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestetyyy
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruleffna
czy ja wiem....pewnie nie zrobila tego specjalnie,zeby bylo smiesznie tylko dlatego,ze jest tępą strzałą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiesznie i wesoło
Jestem kumata więc szybko się ucze.- to mnie rozwaliło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a ile bledów ortograficznych przy tym narobila..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chciałabym aby mój pracoawca był szczery wobec mnie i mówił mi odrazu na czym stoje" Na ptasim gównie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam fasolka staraczki
uppppppppppppppppppp bo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszek W
a czy ktoś wziął pod uwagę to, że to mógł być po prostu żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie to zostalo znalezione? watpie zeby ktos byl taki beznadziejny zeby naprawde tak napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że dziewczyna
szybciutko znalazła pracę, bo jest konkretna i przebojowa i jak każda kobieta pracująca, zadnej pracy się nie boi. A na produkcji nie szukają inteligentów, tylko osób pracowitych i konkretnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×