Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupia prostaczka

zdradzilam

Polecane posty

Gość glupia prostaczka

Wczoraj po 5 miesiacach malzenstwa zdradzilam mojego meza :( z mezem jego siostry :( nie wiem jak do tego doszlo...nie wiem jak mam sie tlumaczyc sama przed soba...sumienie nie pozwala mi spokojnie zyc i nie myslec o tym co sie stalo.mam totalnego dola :( nie chce obwiniac szwagra ale to on mnie sprowokowal...nie moge tez powiedziec o tym ani mezowi ani jego siostrze bo rozbiloby to obie nasze rodziny...nie wiem czego On ode mnie oczekiwal :( dzisiaj zachowywal sie jakby nic sie nie stalo ale mnie to bardzo boli i nie potrafie dac sobie z tym rady...wiem ze wiele bym stracila gdyby ktos sie o tym dowiedzial a tego nie chce bo kocham swojego meza...to byl chyba taki glupi impuls...i do czego to doprowadzilo??czuje sie jak szmata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia prostaczka
?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia prostaczka
To nie jest prowokacja.Mowie serio :( naprawde do tego doszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze się czujesz! jak kochasz to po co szłaś z innym do łóżka?? Mało ci jednego fiuta? Powiedz mężowi a jeżeli on kocha cię bardziej niż ty jego to ci wybaczy a jeżeli nie to masz za swoje. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie był twoj mąż
w tym czasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia prostaczka
Rastuch on napewno mi nie wybaczy :( juz kiedys rozmawialam z nim na ten temat :( wiem ze wybaczylby mi wszystko ale nie zdrade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że to jest PROWOKACJA, ponieważ uważam, że żadna kobieta nie jest taką IDIOTKĄ, żeby świeżo po ślubie zdradzić swojego męża, w dodatku z kimś z jego rodziny i do tego pisać o tym PUBLICZNIE. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproś szwagra i jego żonę aby się do was przyłączyli i będziecie mieć mini orgie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej teraz niż później.Zdradzać oczywiscie. U mnie masz rozgrzeszenie. Kobieta powinna dbac o siebie.Nic nie dzieje sie bez przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będziesz miała lekcje na przyszłość. Co chcesz go okłamywać resztę życia?? Pomyśl jak ty byś się czuła.... Też byś chyba chciała szczerości w związku?? P.S. Nie rozumiem kobiet które najpierw zdradzają a później robią z siebie ofiary..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia prostaczka
maz byl w pracy.jego zona tez.szwagier mial popoludniowke i bylismy w domu tylko z jego synkiem...oczywiscie pewnie nikt mi nie uwierzy ale mieszkamy razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia prostaczka
dobre i to :P czy byl ktos kiedys w podobnej sytuacji??jak sie to skonczylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia prostaczka
chlopaki co byscie zrobili na miejscu mojego meza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym cie zostawił. Trudno by było żyć z osobą która robi cie w chuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia prostaczka
no wlasnie dlatego nie zamierzam mowic o tym mezowi.nie chce go stracic.a poza tym nie chce dziecku zabierac ojca bo szwagier ma malutkiego synka...chrzesniaka mojego meza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. No szkoda że nie byłaś taka porządna jak go zdradzałaś. Napisz na kafe jak znowu się puścisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia prostaczka
nigdy wiecej sie nie puszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia prostaczka
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak jesteś żalosny A CO MA KURWA DO TEGO ILE BYŁA PO ŚLUBIE? ZROBIŁA SKOK I TYLE TO ŻE Z KIMŚ Z RODZINY WSPOŁCZUJĘ .JUŻ WIDZE ŚWIĘTA WSPÓLNIE SPĘDZANE CHOĆ UKŁADZIK MOŻE BYĆ CZASEM PRAKTYCZNY.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielka90
Jak dla mnie to jest duża różnica czy ktoś kogoś zdradzi 5 miesięcy po ślubie a 10 lat po ślubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JASNE PO 5 MIESIACACH Z GŁUPOTY PO 5 LATACH Z NUDOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia prostaczka
ale pisalam ze to byla chwila.nawet nie mialam czasu sie zastanowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupia prostaczka TRUDNO STAŁO SIĘ I TYLE .NIE RÓB SOBIE WYRZUTÓW. POGADAJ Z FACETEM .PRZYJMIJCIE ZOBOWIAZANIE ,ŻE ZAPOMINACIE O TYM I TYLE . A JAK KIEDYKOLWIEK CHLAPNIE ....NIE PRZYZNAWAJ SIĘ ZA NIC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne jest to że po 5-ciu m-cach zdradziałs męża Gdzie jest ten urok zauroczenia .Chyba go nigdy nie kochałaś ... inaczej to trudno wytłumaczyć.Rozumie że kobiety maja zakodowane zapominanie się ale do licha to jest tylko 5 -cy od małżeństwa Co się stało powodem że wzięła ciebie taka chcica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
ONE22 a co Ty sie tak wydzierasz na wszystkich i na kazdym topicu? nie znasz ogolnie przyjętych zasad panujacych w sieci? wyłącz se capslock`a kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super_cipka
nie przejmuj sie maz na pewno w tym czasie posuwal swoja siostre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia prostaczka
Nie moge mu o tym powiedziec bo to by oznaczalo koniec naszego malzenstwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×