Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mung joka

Jak sie pozbyć zapachu z piekarnika płynu którym myłam, czy ciasto przesiąknie..

Polecane posty

Gość mung joka

Szorowałam piekarnik i myłam, płukałam i śmierdzi dalej. Boje sie że jak upieke ciacho to będzie smierdziało tym płynem - możliwe to jest czy mam piec bez obaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej będzie jak
przekrojoną cytryną przetrzesz piekarnik i włączysz termowentylator. powinno pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak srodek dostanie sie do otworow, przez ktore cyrkuluje powietrze, dlatego ja myje chemia tylko drzwiczki i spod, a boki woda, sasiadka tak sobie zalatwila sobie piekarnik jakas pianka, ze przez kilka tygodni, gdy piekla, na ciastach miala bialy osad :( i szly do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przepiecz" pusty piekarnik pozniej przetrzyj jeszcze raz czysta woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ja też znam tę piankę
niestety... Myłam piekarnik wodą chyba 30 razy, a i tak śmierdziało w nim przez parę miesięcy. Pomysł z przepieczeniem wydaje się rozsądny, tylko że wstawiłabym do środka jakieś naczynie z wodą, może się to cholerstwo osadzi na ściankach i da się jakoś wytrzeć. Napisz (dla innych czyścioszek ;-) ), jakie metody wypróbowałas i z jakim stukiem. Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ja też znam tę piankę
"stukiem" czyli skutkiem, rzecz jasna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest moje
drogie panie, jak sie psika piankę gdzie popadnie. rada dla was: nanosimy pianke tylko na spód piekarnika i delikatnie na boczne ścianki, rozprowadzamy gąbką na tylną ściankę(absolutnie nie nanosimy na górny grzejnik), po odczekaniu 30-45 min ścieramy piankę ręcznikami, myjemy wodą i nic nam później nie śmierdzi. powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja właśnie psikałam
wszystko aaaaaaaaaaaaaa :( chyba sie załamie, potem nalałam wody i psikałam wodą kilka razy żeby sie wypłukało i dalej śmierdzi, piekałam pieczeń i spryskało mi cały piekarnik musiałam nawet grzałki myć bo sam tłusty osad był. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×