Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaska z wrocka

Wynajełam mieszkanie i w kuch nie ma szyny na firanke,jest za to rurka co zrobic

Polecane posty

Gość kaska z wrocka

Nie będę specjalnie kupować szyny na kilka miesięcy mieszkania, nad oknem leci na całej długości ściany cienka rurka (z ciepłą wodą) może coś na niej jakoś przewiesić?? Nie znam sie na materiałach ani nie mam żadnej "wizji", pomysłu ani talentu do takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabki
a da sie na tej rurce zawiesić żabki do firanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyna na firnake najzwyklejsza kosztuje ok 20 30 zl a zawsze ladniej okno wyglada, a jesli nie masz kasy to przewies firnake i u gory zachacz jakimis klamrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie
zazdrosli a do tego haczyki itaka metalowa poprzeczke za parę groszy.U mnie mozna to dostać w każdym sklepie z firanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie
*zazdroski miało byc(czyli takie krótkie firany do wieszania w połowie szyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z wrocka
Zawiesić żabki? Ale jak żabki przecież są w szynie /jeźdżą/ a rurka ma jakieś 2,5cm na oko ;) Chyba, że są żabki na jakiś haczykach a ja nie wiem. Jakieś klamry też nie dużo mi mówią musiałabym wiedzieć konkretnie co to. Nie ma zakończenia z jednej strony leci do kaloryfera z drugiej w ściane do sąsiadów - nie zawiesze takiej wsuwanej a szkoda bo fajne rozwiązanie. Ile takie haki i poprzeczka kosztują jeśli mozesz napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z wrocka
zazdroske już mam ale tak jakoś goło jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakręć film
kup piękne zazdrostki mają dziurki na górze, przewleczesz rurkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przewleczesz. .
Rurke z ciepla woda...troche wyobrazni ludzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co ci firanki??? :o Co masz do ukrycia??? :o :O Porządna gospodyni ma zawsze porządek w kuchni i nie musi zaciągać rolet :o Nie boi się oczu wnikliwej sąsiadki :O Moja rada brzmi: :o posprzątaj kuchnię, wtedy nie będziesz się wstydzić i firanka nie będzie ci potrzebna :o Bądź dobrą, czystą gospodynią :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I hate FIRANKI
Nareszcie Jania cos madrego napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolety
załóż ROLETY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli rura nie da sie zdjac
mozesz zaczepic firanke na szpilkach,a na samej rurze udrapowac inna tkanine ( zamotac na koncach). Ja nie mam karniszy tylko wlasnie rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z wrocka
Jania ja lubię mieć ładnie przyozdobione okno, cieszy mnie widok ładnych firanek, zasłon, ciekawych artystycznie rozwiazań etc. ?? Mój porzadek mpja sprawa. P.S. Rozumiem, że ty nigdzie nie masz firanek tylko gołe okna bo i po co ... :o taaa napewno. Dzięki za link z żabkami i pomysł na udrapowanie tkaniny. Szukam na alegro czegoś co można kupić na długość a nie na szerokość znalazłam tylko organze, cyz są jeszcze inne materiały? Potrzebowałabym 10-15 metrów żeby przewiesić przez tą rurę taki lamberkin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEZ NIE MAM
nigdzie firanek........mam ladny widok z okien i nie lubie zaslaniac . mam drewniane zaluzje tylko. ale kwestia gustu. ja akurat szmat w oknach nienawidze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEZ NIE MAM
no a juz firanka w kuchni to wg.mnie nie ma sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie wiejskie ...
chyba po to aby muchy nie lecialy do srodka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybyscie mieszkaly w blokach
to musiałybyście polubić firanki, chyba że rolety i żaluzje zasłonięte non stop. No chyba że ktoś lubi jak z kilkunastu metrów siedzą w oknach i tylko godzinami sie gapią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firaneczka
kup tasiemki, mozesz ja przyszyć do firanki( zrobic kilka wiązań) i potem swogodnie przywiążesz do te rury i po problemie... jak bedziesz chciala miec odsloniete okno to mozesz firanke zwiazac ozobną tasiemką... tania firanka+ tania tasiemka i problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moge być na czarno
A kim ty jesteś żeby tak osądzać? projektantką/em ?? Skoro masz taką dużą wyobraźnię to byś pomogła. Tragedia zawsze sie ktos taki jak Ty znajdzie! Ktoś prosi o rade a jest krytyka, bo bez wyobraźni bo firanki są fuj, bo ktos woli rolety itd itp. Pytanie autorki brzmi co tam przywiesić, co zrobić. Piszesz o wyobraźni a tymczasem nie potrafisz czytać :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witte
Idź do obi, merlina czy innego marketu budowlanego i kup kółka zakończone żabkami. Większość kółek jest pełna, ale są też takie które się lekko rozgina lub posiadają zapięcie. Kółka powieś na rurce, a do nich przywieś firanki. Po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo poprostu nie rozumiem problemy. Rurka nad oknem jest, prawda? chodzi o umocowanie na niej firanki. jest mnostwo sposobow aby to zrobic ale autorka zna tylko karnisz z przesuwanymi zabkami...............chodz tyle osob juz jej radzilo inne rozwiazania....no coz.. a google masz? wpisz pomysly na okno w kuchni jak juz sama nic nie potrafisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrfd
bo najlatwiej zapytac kogos niech ktos wymysli za mnie i spokoj.po co sie wysilac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malińsko
Oooo raanyyyy......... Najprostszy sposób to szpilki, choć będa subtelne braki w estetyce ogólnej. To chyba najtanszy sposób o ile się je posiada. Przy zakupie pewnie też. Na firance przyszpil zakładki jakie mają być, następnie przerzuć materiał przez rurkę ale tylko jakieś5cm. Przyszpil dwie warstwy firanki jedną szpilką i zajmij sie następną zakładką. Niezrozumiałe? Może... U mnie wiszą takie prowizorki już pół roku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marl
kiedys sama mialam firanke na rurce wystarczy przeciac kolka od karniszy te co sie do nich zabki mocuje i je nalozyc ja tak robilam kupe lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×