Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natalkaaaaa

SZUKAM CIEBIE

Polecane posty

Jestem mężatką, mam 30 lat i szukam mężczyzny który pokaże mi jak powinna czuć się kobieta, bo niestety w domu tego nie mam i mam już dosyć o to żebrać. Od razu dodam że gdzieś mam głupie komentarze i pouczanie że tak nie wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa_i_omega
Natalko podaj chociaz miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Piotrek mam już dosyć czekania i żebrania o odrobinę czułości więc jak sama czegoś w swoim życiu nie zrobie to je poprostu spieprze i tyle a już mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam gdzieś czy ma kochankę czy nie a nawet jak mam to jej mąż też mnie nie obchodzi :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co w zasadzie Natalko liczysz zakładając ten topic? Troche ogólnikowo to ujęłaś w pierwszej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że nie będe musiała nikomu płacić, jestem zadbaną kobietą i uważam że w każdym wieku będe na tyle atrakcyjna aby sie podobać - nie zamierzam zrobić z siebie paszteta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby inteligentny a nie umiesz miedzy wierszami?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na co liczę, to mój pierwszy raz :) Wiele tutaj takich tematów, może to sposób aby poczuć się w końcu kobietą, bo jak szanowny mąż nie zauważa to może ktoś inny zechce. W realu nie mam z tym problemu ale jakoś nikt do tej pory jeszcze do mnie nie "przemówił"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak facet po 30 woli dużo młodsze to taki wcale mnie nie interesuje, ja szukam prawdziwego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V33, to Ty napisałaś, że inteligentny. Skoro nie umiem czytać między wierszami, to pewnie jesteś w błędzie i czas to skorygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eric 1
Prawdziwi lubia takie po 70. :P musisz poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona jak dojdziesz do 30tki to bedziemy mogli o tym pogadac jak równy z równym teraz to Ty wymiekasz :classic_cool: 30tka to najlepszy rok w zyciu kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedopieszczona czy naprawdę tak trudno znaleźć prawdziwego mężczyznę - szkoda ale myśle że watro próbować może gdzieś ON się ukrywa i JA go znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus nie bierz moich wpisów tak do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalko-mozna tylko trzeba miec cholerna cierpliwosc a tego niestety u mnie niet:( no i na forume dla dewiantow..... hmmmmmm...... raczej nie ma nikogo bez zrytego beretu? bereta?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalio, jeśli masz ochotę, to napisz do mnie na GG. Tu na forum nie zawsze da się pogadać w spodziewanej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczona zaznaczam ze tylko na pogawedkę :classic_cool: kobiety mnie nie kręcą :P niedopieszczona mylisz sie co do panów z tego forum ;) bywają tu takie ciacha...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, a ja myślałem, że to tylko V33 nie ma GG :) A ja nie mam maila, więc chyba nie jest nam pisane pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×