Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Najwspanialsza1991

Uprawialam z zim sex- znalam go raptem 10minut

Polecane posty

Gość Najwspanialsza1991

Po paru zdaniach zapytalam go wprost czy chce abym mu dala dupy. Co mnie przekonalo do niego? To ze sie nie speszyl tylko powiedzial "Tak chce". Inny by sie pewnie zaczerwienil i cos wybakal. Ale to ja trzymam reke na pulsie i ZAWSZE dostaje to co chce. Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr od mopów
mopie do podłogi, pomyju uwazasz sie za najwspanialsza bo kazdy Cie wali. Ja bym nawet toba podłogi nie zmył, ochyda. Już bym wolał psa od ciebie szmatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr od mopów
a ja za to znam kobiety i wiem że by tak zrobiły........nie pisze tu o wszystkich ale o tych co charakteryzuja sie jako mopy, one własnie nie maja poczucia własnej wartosci, nie maja za grosz kultury osobistej oraz poszanowania siebie i innych. Kobieta trudna do zdobycia o ktorą trzeba walczyc jest duzo warta, a taka szmata do podłogi łatwa mysli ze jest boska bo "trzyma rękę na pulsie"- latawica!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRK82 - lowca
mr od mopow Mowisz tu o szmatach, a tak naprawde wkur... sie bo nie miales okazji spotkac takiej laski. Jesli dziewczyna robi to z glowa i pyta wprost kogos na kogo po chwili ma ogromna ochote to nie ma w tym nic dziwnego. Jak gosc wali co popadnie to jest ok ale jak kobieta zaproponuje sex to juz ja jada od szmat. W jakim ty swiecie zyjesz? Big LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr od mopów
haha złe myslenie nie znasz mnie, wiec nie wiesz czy chciałbym/chciałabym mieć taka laskę- mopa:D Poprostu pisze tak jak jest. Dziewcze cieszy sie że po 10 minutach znajomości wyroochała sie z chłopkiem. Czy to znaczy że jest damą? Kobietą? Ten facet poprostu miał świetną okazję wyruchać łatwe i tanie mięso a ta sie cieszy że rządzi, jest królową przed którą wszyscy sie płaszczą:D buuhahaha:D:D:D -latawica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr od mopow Dama to zdecydowanie nie jest ;) Ale tam... Przygoda, a szukanie kandydatki na zone to dwie rozne sprawy. Nawet damy pragna przezyc swoja przygode.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr od mopów
Zgadzam sie nawet damy szukają przygód;) Nasza koleżanka zachowała się jak pies, który wali wszystko co tylko napotka po drodze. Bardzo przepraszam, że w ten sposób sie o niej wyrażam. Może zbyt pochopnie wystawiłem/am ocene mopowi. Bo w końcu psem nie jest bo zrobiła to "aż" po 10 minutach znajomości a pies zazwyczaj robi to po 1 minucie. Zwracam honor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis tam facet - są takie. Kumpel mi kiedyś mi się chwalił jak to po 2 godzinach poszedł z ledwo poznaną dziewczyną do łóżka. Zniesmaczył mnie okropnie. Jak go poznałam na początku bardzo mi się podobał.. ale potem jak się dowiedziałam jaki jest naprawdę (babiarz i wielbiciel łatwych panienek w tym gimnazjalistek, dodam że sam miał wtedy 26 lat) zwątpiłam i wszystko mi opadło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet cyce, hehe - zarcik :) Sorki.. Kazdy ma swoje zboczenia i fantazje.., a czy my to telerujemy i jak to oceniamy to zupelnie inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×