Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrowe nawyki-macie

nawyki zdrowe- macie?

Polecane posty

Gość zdrowe nawyki-macie

o poranku tableteczki-zelazo,mg,zen-szen.skrzyp.pokrzywa i jakias multiwit. woda z imbirem na czccccczo w dzien min3 l plynow-gl herbat zielonych i wody i natur swierzych sokow platki owsiane na jelita duzo uparowanych warzyw na obiad sporo swierzych warzyw,badz ich namiastka i tak dzien w dzien-juz mi nudno-chyba ide do mc -szajsssssssssa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrfd
taa...rano zielona herbatka duuzo owocow..zawsze mam pod reka jak czuje glod.. zero fast foodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska100
wiem co jest zdrowe a co nie! Niestety jem na co mam ochotę czego mój organizm sie domaga.Codziennie cos innego i małe ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
Tak,moim zdrowym nawykiem są fast foody.I dodam że mam juz sporo lat i jestem zdrowa jak koń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżych świeżych świeżych
itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaa
do autorki - troszke z tymi tabletkami przesadzasz wg mnie... bez obrazy.o poranku powinas zjesc porządne śniadanie a nie garsc tabletek... poza tym wydaje mi sie, ze odzywianie w taki sposob nie uchroni nas przed chorobami... bo tak naprawde nikt z nas nie wiem co jest dla nas dobre... dzisiejsze warzywa i owoce tez pozostawiaja wiele do zyczenia... najwazniejszy jest jedynie umiar we wszystkim, nie lączenie napojow z jedzeniem, nie przejadanie się, i na pewno uniekanie fast foodow oraz dan z torebek na szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaa
jezeli jest ci nudno to znak, ze zle ukladasz diete... ulozenie jej w sposob wlasciwy i korzystny dla zdrowie to bardzo trudne zadanie, ktore najlepiej powierzyc specjalicie - dietetykowi-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowe nawyki-macie
imbir rewelacyjnie dziala na organizm-np odtoksycznia, a wypita rano ciepla szklanka wody na czczo poprawia prace jelit nie napislam , ze nie jadam sniadan-ktos sobie sam dopowiedzial tak-mozna napisac ze w dzisiejszych czasach nic nie jest zdrowe- i warzywa i owoce i miesko to szajs ok ale jesli sa szanse na optymalne zadowolenie dla wlasnego organizumu przy tak morderczych warunkach-buhahaha-to czemu nie mam jest warzyw owoco-wszelkich kombinacji miesnych.... tabletki biore zeby zaopatrzyc w organizm w dzienne zapotrzebowanie niektorych sybst jest zima-skrzypowit wzmacnia wlosy np platki owsiane znane sa od wiekow-kombinacje z bananami mandarynkami....rozne a zdanie o nudzie bylo ot tak-bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaaa
sniadanie to tez dobry nawyk, wydawalo mi sie ze skoro o nim nie wspomnialas to nie jadasz. Dla mnie zdrowe nawyki to ucieczka przed wszelkimi tabletkami. Jedyne jakie jem to anty... inne tylko w wyjatkowych okolicznosciach. Nie przyjmuje witamin poniewaz odpowiednia dieta mi je zapewnia, a co za duzo to wiadomo... pozdrawiam:) poza tym interesuje sie dieta zgodna z grupą krwi ( mi bardzo pomogla, poniewaz mialam okropne problemy zaladkowe dlartego sie jej trzymam) wiec tzn. ciemne pieczywo czy zabojcze dla mnie platki owsiane tez mleko wychwalane przez dietetykow pod niebiosa mi szkodza... tak samo cudowne cytrusy itp. spozywajac je myslalam ze robie sobie dobrze a okazlo sie ze wrecz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaaa
ps. nie napisalam,ze masz nie jesc warzyw i owocow... wiadomo,ze lepsze to niz dania z torebki czy fast foody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×