Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyny co z wami

Staz ...

Polecane posty

Gość dziewczyny co z wami

Witam! Jestem juz 5 miesiecy na stazu z UP w Skarbowce. Chcialam zdobyc troche doswiadczenia. Praca mi sie podoba, duzo sie ucze itd. Jestem pewna ze beda chcieli przedluzyc mi staz, jednak ja nie bede chciala z tego skorzystac. Czy w takim razie UP odbierze mi status bezrobotnej ? Teraz napisze dlaczego chce go przerwac. Nie widze mozliwosci zatrudnienia. Od dziewczyn, ktore sa tam dluzej wiem, ze po 12 miesiacach stazu mowia nam papa ... Stazystow w skarbowce jest wiecej niz pracownikow ;/ Od 2 lat nikogo nowego nie przyjeli - stolki sa obsadzone az do emerytury ;/ ... No i psie pieniadze 670 zl .... jak pomysle ze miala bym zarabiac tyle przez kolejne 6 miesiecy to mnie kurwica bierze :D wole juz poszukac prawdziwej roboty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze napisze temat o analu
bedzie wiekszy odzew ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika kowalewsky
I myślisz, że od razu dostaniesz 2000 na rączkę? Takich jak ty są miliony w Polsce. Ale twoja wola. Jest kryzys, wszędzie zwalniają albo straszą zwolnieniami. Miesiąc nie jest długi, i pomyśl, że za chwilę wpadnie ci te 670zł, a tak nie masz gwarancji, że od razu ktoś cię przyjmie. Będziesz siedzieć na tyłku w domu i biadolić. Czas popatrzeć na wszystko realnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak zrobi UP, ale chyba mozesz szukać pracy będąc jednocześnie na stażu?? A jednak co miesiąc masz więcej pieniędzy niż wynosi zasiłek. Poza tym, co odpowiesz przyszłemu pracodawcy, jak Cię zapyta o powody przerwania stażu?? Chyba nie zrobi to dobrego wrażenia. No ale zrobisz, co będziesz uważała za słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgfrnnh
Nie rezygnuj. Zgodz sie na przedluzenie stazu, a w tym samym czasie szukaj innej pracy. Ze stazu masz prawo zrezygnowac z dnia na dzien jezeli dostaniesz prace. A dzieki temu do czasu az nie znajdziesz nowej pracy bedziesz dostawac jakies pieniadze. No i potem nie bedziesz miec przerwy w zatrudnieniu w cv, z ktorej potem trzeba sie tlumaczyc na rozmowach kwalifikacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma możliwości zatrudnienia to po co w jednej placówce rok siedzieć....Będziesz miała jeszcze kilka miesięcy do wykorzystania w innym miejscu- zawsze więcej doświadczenia zdobędziesz, a może tam cię zatrudnią :) Wiem, że jeśli po odbytym stażu jak masz propozycję zatrudnienia i z niej nie skorzystasz wtedy ci odbierają status bezrobotnej na 3 mies. Najlepiej zadzwoń i się zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlennkaa
Miałam tenam pproblem. Byłam na stażu 9 msc w OPSie. tez zero szans na zatrudnienie. Chcieli mi przedłuzyc powiedziałam ze nie chce. Zarobki mnie dołowały. Ale że staz konczył mi sie w grudniu zaczełam załowac ze sie nie zgodziłam, bo 650 zł to nie dużo ale zawsze cos, a w zime robote trudno znalezc zwłaszcza że jeszcze ten kryzys. I jednak przedłużyłam. Teraz w nagrode że tak pracowałam tyle czasu za takie pieniądze wezmą mnie na prace interwencyjne, normalnie umowa o prace, świadectwo pracy, ZUS itp, też dofinansowanie z UP. Dostane 1300 zł brutto. Umowa na 6 msc. Lepiej zostan bo nie wiesz co Cie czeka, a pracy możesz szukac bedac na stazu jednoczesnoia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×