Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poczatkujaca gospocha

ktore ze sprayow i mleczek czyszczaych są najlepsze?

Polecane posty

Gość poczatkujaca gospocha

mam teraz mleczko ludwik i spray z biedronki i chyba czas skonczyc z oszczedzaniem bo domyc niczego nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam spray cif lub ajax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez.
mydlo i woda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie...
Ja uzywam: CIF - melczko - do wanny, umywali, zlewu Domesos - do WC Clean (w białej, nie przezroczystej butelce) - do luster, okien, polerowania kuchenki gazowej, czajnika itp. i ostatnie odkrycie - chusteczki Pronto do mebli drewnianych! wypróbowałam wielu środków, ale to powyżej to zestaw absolutnie sprawdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam takie z żabką na bazie sody Froch się chyba nazywa - elegancko wszystko w kuchni czysci :) Takie niebieskawe w sprayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..każdy używa czegoś innego, a wszystko zależy jakie sprzęty mamy w domu i jakiego rodzaju powierzchnie czyścimy. jeśli chodzi o blaty jak i kafle(matowe) to frosch z sodą jest rewelacyjny(jeśli mamy błyszczące-ODPADA!), do sprzętu w kolorach inox itp. płyn do zmywania pur, a później ręczniki papierowe i płyn do mycia okien(mr. muscle). wszelkiego rodzaju inne powierzchnie np.mr. proper(płyn uniwersalny do rozcieńczania). jeśli mamy zakamienione powierzchnie-cillit bang(i po kamieniu).. miłego sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatammm
a ja najchetniej uzywam srodkow czyszczacych z reala(to chyba seria TiP). Mleczko cos okolo 2 zl kosztuje, a czysci pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa-teresa
Do wanny uzywam środka z serii W5. kupuje go w Lidlu, jest w spreyu, swietnie czyści , nie rysuje powierzchni, bo to płyn, wystarczy przetrzec gąbka i wanna slicznie błyszczy. Uzuwam go juz dośc długo i wanna jest wciąz jak nowa do mycia naczyń Pur do okien Clin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×