Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1984.03.03

współczuję brzydkim ludziom

Polecane posty

Gość 1984.03.03.
proszę się nie śmiać - ja, jako najpaskudniejszy pasztet w PGRze, mam szansę na udany związek jedynie z odstawioną na boczny tor z powodu uszkodzonego pasa transmisyjnego snopowiązałką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak powiedzial alosza awdiejew - "brzydota ma ta przewage nad uroda, ze nigdy nie przemija" ;) eh a upadek na tyleczek moze byc wprost proporcjonalny to utraty urody przez rzeczony ;) trzeba miec cos jeszcze w glowce oprocz sianka oczywiscie ;) chyba, ze sie nosi biale kozaczki - one sa jak joker - zastepuja wsz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti_nie_brzyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda to rzecz względna
Bzdury opowiadasz autorze. Ja, gdy pierwszy raz zobaczyłam naszą piosenkarkę Kayah, pomyślałam: "Co za szkarada?" A teraz uważam ją za piękną kobietę z oryginalną urodą i sama się sobie dziwię, że tak o niej pomyślałam. No i najważniejsze: Każdemu co innego się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark fairy lady
autor wspolczuje brzydkim a ja glupim!=/takim jak autor!=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Despero_Desperski
Gościu założycielu topiku gadasz wierutne bzdury... Sam tak myślałem jak byłem młody bo byłem zjebiście NIEATRAKCYJNY. w tym słowie tkwi sekret. Nie jesteśmy brzydcy czy piękni ale nie- lub atrakcyjni seksualnie. Bo co epoka to co innego jest kanonem piękna itp. Sam kiedyś myślałem że jestem tak cholernie brzydki że nie mam jakichkoliwke szans u płci przeciwnej. (mam rózne odstające od kanonów piękna odchylenia w swej budowie fizycznej) ale kiedyś powiedziałem sobie że to nie prawda i poświeciłem kilka lat na to aby stać się atrakcyjnym człowiekiem.... I co? I udało się, teraz nie mogę opędzić się od zainteresowani, a przecież dalej jestem fizycznie tym kim byłem... tylko żę się zmieniłem wewnętrznie a to jest klucz do atrakcyjnosci lub jej braku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak ze wschodu
autor....zapodaj fote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóstwo
tylko zauważcie ze zawsze ładni ludzie mają brzydkich partnerów, czy też odwrotnie;) zawsze tak jest... widzieliście kiedys ładnego chłopaka i ładną dziweczyną w związku? nie! zawsze jedeno to szkaradztwo w porównaniu z partnerem.. tak jest w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehhhhhh..
Jak bardzo zalosni sa ludzie wypowiadjacy sie w tym temacie, zamiast znalesc argumenty podwazajace sluszne zreszta wydoy autora obrazja go;\ wiecie za zachowujcie sie teraz jak zwierzeta a nie ludzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porky
ja mysle ze autor topiku tak napisal bo jakas brzydula mu odmowila wykrecajac sie dziewictwem do slubuhehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachciach666
a ja wspolczuje ludziom i brzydkim i głupim, takim jak autor topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehhhhhh..
Wiaczesław Mołotow wchodzi mi do wanny i każe szukać Joachima Von Ribbentropa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×