Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hawela

Fundusz emerytalny - pomocy

Polecane posty

Gość hawela

podjełam moja 1 race od 1 lutego -- i nie wiem co z fundudszem nie chce być wylosowana , jestem zielona w tych sprawach , gdzie mam isc sie dowiadywac o funduszu jaki jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w internecie poszukaj
ranking OFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawela
dzieki ale powiedz mi jak ja mam to załatwić , ide do biura tego funduszu i wypełniam papiery i to wszystko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w internecie poszukaj
na niektórych np ING mozesz się zapisać online ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób tego online ... bo będziesz nadal laik jak jesteś i po co Ci to ???? wejdz na rankingi www.money.pl zakładka emerytury - nie wchodz Broń Boże na forum bo tam sie wypowiadają sami pseudo agenci podobni do tego przed moim postem, a nie zwykli ludzie z problemem. Popytaj znajomych, rodzinę gdzie są itd ... Następnie zadzwoń na infolinię i poproś o agenta - najpierw na spotkaniu poproś o to by Ci wytłumaczył jak działa ofe - ile % idzie do zus ile do Ofe jak nie będzie wiedział - nie podpisuj umowy tylko popros na infolinii o drugiego, bardziej douczonego ... Płacisz za to duża kasę wiec wymagaj - niby Ty nic nie dajesz mu do ręki, ale Towarzystwo mu niezle zapłaci z Twoich przyszlych składek i opłat .... W sumie To Ci współczuje - bo masz nie lada wyzwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawela
dziękuje serdecznie o taka wypowiedz mi chodziło :):)a jednak sa tu dobrzy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawela
ale wole sama wybrać niż być wylosowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×