Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozwalilo mnie to

13-LATEK OJCEM !!!!

Polecane posty

Gość rozwalilo mnie to

http://kobieta.wp.pl/kat,62594,title,13-latek-ojcem,wid,10852432,wiadomosc.html SZOK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwalilo mnie to
Nie wiem czemu link poprawnie sie nie wkleja, trzeba go skopiowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkkkkkkkkkkkk
Proszę: http://tnij.org/cwt7 używajcie do takich linków stron skracających linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13-latek jednak nie jest ojcem? Kolejny nastolatek twierdzi, że jest ojcem Maise Roxanne, którą kilka dni temu urodziła 15-letnia dziewczyna z Wielkiej Brytanii. Do tej pory za ojca uważano 13-letniego Alfiego Pattena - pisze rp.pl. Jak opisywaliśmy przed weekendem za brytyjskim \"The Sun\" wspólna noc dwójki nastolatków z Eastbourne - 13-letniego Alfiego i 15-letniej Chantelle Steadman, podczas której uprawiali bez zabezpieczenia seks, miała bardzo poważne konsekwencje. Chantelle zaszła w ciążę i kilka dni temu urodziła córkę - Maise Roxanne. - Gdy o wszystkim dowiedziała się moja mama myślałem, że będę miał kłopoty. Chcieliśmy, aby dziecko się urodziło, ale bałem się jak zareagują inni ludzie - opowiadał Alfie. - Nie wiedziałem jak to będzie, gdy zostanę ojcem ,ale mam zamiar być dobry i dbać o dziecko - dodał. Jak podaje portal rp.pl, brytyjska bulwarówka \"News of the World\" dotarła do kolejnych, szokujących szczegółów relacji między - jak się okazało - wieloma nastolatkami. 16-letni Richard Goodsell podejrzewa bowiem, że to on jest ojcem dziecka, a nie młodszy o trzy lata Alfie. - Wiem, że mogę być ojcem. Wszyscy myślą, że to ja nim jestem. Moi przyjaciele mówią, że dziecko ma oczy po mnie. Nawet moja mama tak sądzi - powiedział nastolatek. Jak dodał \"tylko testy DNA rozstrzygną całą sprawę\". - Jeśli jestem ojcem, mam prawo o tym wiedzieć - zaznaczył 16-letni Richard. Jak przypomina rp.pl, Wielka Brytania od lat jest europejską rekordzistką w statystyce nastolatek zachodzących w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×