Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lmartal

praca chałupnicza

Polecane posty

Gość lmartal

Witam czy ktoś znalazł jakąś uczciwą firme która oferuje prace chałupniczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami oszusci
sami oszuści grasują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmartal
no właśnmie co czytam o jakiejś pracy w domu to ludzie ostrzegają że zostali oszukani..czy naprawde nie ma w PL żadnej firmy która nie oszukuje? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uważam....
moze i sa jakies ale garstka... i uwazaj na allegro, nie odstepuj zadnej firmie swojego konta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmartal
he tylko gdzie teraz znaleźć tą garstke.. kurde naprawde jestem zdesperowana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmartal
ja proponuję pracę chałupniczą. czekam na klientów - panów 40 lat, którzy lubią sex. w końcu znalazłam uczciwą prace chałupnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.l
eh ja tez czegos szukam.. moze ktos pracuje w uczciwej firmie ktora oferuje prace chalupnicza?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! co nie jest wcale takie trudne. zachęcam do rejestracji! https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etraffic
Wygraj w Bitcoinach co godzinę całkowicie za darmo do 750zł lub powyżej 40 000zł co tydzień ! Oferuję dodatkowe bonusy, otrzymasz wszelkie instrukcje. Nie płacisz ani grosza, wszystko jest za darmo. Zainteresowane współpracą osoby zapraszam do kontaktu mailowego na: etraffic@op.pl wpisz w tytule maila "zarabianie w domu za darmo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po możliwość wygrania pieniędzy na drobne wydatki, zapraszam także na www.igortreneronline.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×