Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam z ciekaowsci

znacie jakies hisotrie o tym ze tabl anty zawiodly?

Polecane posty

Gość pytam z ciekaowsci

i zaliczylo sie wpadke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qucha
Nie słucham takkich historii bo nie chce sie schizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senioritkkkkkke
Ja tak wpadlam. W sumie zdarza mi sie to czesto wiec po kazdym stosunku procz tabletek anty dla pewnosci lykam postinor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekaowsci
ostatnio pare moich znajomych zaliczylo wpadke - glupio mi pytac co zawiodlo ;) stawiam ze tabletki nie sprawdzily sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefajna sprawa
owszem tabletki zawodzą u tych co zapominają je brać albo nie zabezpieczają sie dodatkowo mając biegunki, wymioty, nie zwracają uwagi na to co jest sugerowane w ulotkach antybiotyków... brak odpowiedzialnośći to przyczyna a nie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefajna sprawa
Senioritkkkkkke, chyba żartujesz ? zdajesz sobie ile masz w sobie hormonów ? w ogóle miesiączkujesz normalnie czy masz plamienia na okrągło i okres raz na ruski rok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykui bzyku
dokladnie jak nifajn a sprawa pisze.... 100% racja, a tablt. to potem dobra wymowka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tamm
co z tego ze sa wymioty - wazny jest czas jaki uplynal od polkniecia tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefajna sprawa
normalnie ręce opadają jak sie czyta wynurzenia lasek, które piszą że zapominają brać co drugą tabletkę a potem jeszcze nie wiedzą czy powinny kupić test czy wystarczy że spytają na "forume" o to jakie są szanse na to że to "jednak cionża"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astree
Tak, mój przypadek. Tabletki brałam zawsze regularnie o 19, ani jednej nie pominęłam. Nie piłam alkoholu, nie brałam żadnych leków, nie miałam wymiotów ani biegunki. Więc chyba po prostu miałam pecha :) Z tym że dziecka nie urodziłam, a tabletki zmieniłam na inne i póki co nic sie nie przytrafiło - może wyrobiłam już normę pecha w kwestii antykoncepcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa z ratusza
Brałam tabletki i teraz mam synka :) dodam,z e brałam regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefajna sprawa
no Ok, wpadka może się zdarzyć jeśli stosuje się tabsy o za niskiej dawce hormonów, ale tabletki powinien zapisywać lekarz a nie koleżanka która doradziła takie "po których się nie tyje" albo takie "po których cycki rosną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawosci
ale mimo to to chyba nie jest tak latwo wpasc biorac tabletki...sama teraz nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kotka zaliczyła teraz wpadkę :regularnie szczepiona anty i jeszcze \"po amorach\" dostała od weterynarza tabletki działające na zasadzie postinoru i co??? po pięciu latach hormony zawiodły:(i jak tu ja mam się czuc pewnie ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli tabletki są porządnie dobrane przez lekarza i robisz tak jak jest w zaleceniu to wpadka jest w zasadzie niemożliwa, ja byłam wtedy chora i brałam antybiotyki które osłabiły antykoncepcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawosci
niektore ziola tez oslbiaja dzialanie tabletek ale o tym malo kto pamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdftyu
mam córkę z tabsów antykoncepcyjnych :) ale nie żałuję Lekarz mi powiedział, że to przez to, że rzadko kiedy przeprowadza się badania na poziom hormonów we krwi kobiety. Przez to nie zawsze dobór tabletek jest słuszny i wystarczająco zabezpieczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astree
A rzeczywiście, tabletki ginekolog przepisała mi bez badań hormonalnych, więc może rzeczywiście był za słabe... Ale cholera, te obecne też mam przepisane bez badań... Zmieniam lekarza w trybie pilnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senioritkkkkkke
No mam dosc nieregularne miesiaczki- czasem po 2-3 w jednym cyklu. A co to nie mozna tak lykac postinoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była żona mojego męża
wpadła, bo przez trzy dni " zapomniała" wziąć tabletki. Wszystko może zawieść jak jest źle stosowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby lakarz wypisal tabletki
nie musi wam robic badan hormonow tylko starczy zwykle badanie debile...nie ma oboiwazku badania poziomu hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa z Warszawy
Ej a ja tabletki biore tak na "oko". To moze byc? Jak mam chec na sex z wieksza iloscia to lykam ich wiecej i tak jeszcze nie wpadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Teresa z Warszawy
gratuluje glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ly/.ou8op
debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×