Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamikadze56

Jaki nebulizator dla 6cio latka?????????

Polecane posty

Gość kamikadze56

Musze kupić nebulizator dla 6 letniego dziecka. Kompletnie nie wiem czym mam się kierować przy zakupie... Może znajdę kogoś, kto mi doradzi. Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbrstb
Mam Nebby Plus i jest super. Wpisz w Google tam jest dużo opini. Nasz używamy dla niemowlęcia, 8-latki i dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbrstb
To co proponuje sarita to Inhalator nie Nebulizator. To dwa różne urządzenia. Zresztą jest dla maluchów. Ja bym kupiła normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbrstb
Może żle się wyraziłam chodzi o to żeby inhalator miał taką część do rozpylania zwaną nebulizatorem, która rozbija krople na odpowiednie cząsteczki. Spojrzyj tu: http://www.novamed.pl/inhalatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale inhalacja i nebulizacja to to samo. str. internetowa ktrą podałaś przedstawia właśnie inhalatory. Inhalator który ja proponuję świetnie rozpyla leki i nadaje się zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Pozatym autorka chyba szuka inhalatora dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadze 56
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and66na
dla 6 latka dobrym wyborem moze byc http://www.novamed.pl/inhalator-pneumatyczny-medel-pro-filtr-antybakteryjny-antywirusowy,Gqbs33frjvc-226Bmm taki inhalator - jest skuteczny, wysokiej jakosci i porzadnie wykonany. Dzieki wygodnej raczce mozna go spokojnie przenosic, jego nowoczesny filtr wystarcza na kilkaset godzin pracy a w zestawie jest torba na inhalator i leki. Sprzet godny polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo123
tak - rownie polecam medel pro. Uzywamy juz dluzszy czas i efekty widac :) bardzo fajny sprzet, swietne parametry a jak cos mu sie przydarzy to jest dluga gwarancja i wymienia na nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki64
Dobrym rozwiązaniem było kupienie aparatu Baby Sanity. Akurat mamy dziecko kilkumiesięczne które musi mieć prowadzoną regularną terapię z wykorzystaniem inhalacji a ten model jest do takiego leczenia przystosowany. Opływowy kształt elementów, w zestawie torba, smoczek ale też maska dla osoby dorosłej. Jak czasami infekcja mnie męczy to sobie też inhalację wykonuję i pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecę też Silent Mesh bardzo fajny nieduży inhalator jak najbardziej można go nazwać kieszonkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sarita 2009.02.18 sorry, ale inhalacja i nebulizacja to to samo. xxx Nie, to nie to samo. Funkcje nebulizatora i inhalatora są bardzo podobne – oba mają generować aerozol. Określenie inhalator odnosi się tylko do urządzenia służącego do rozproszenia leku w powietrzu/gazie, natomiast nebulizator to część inhalatora, do której wprowadza się lek. To w nebulizatorze dochodzi do rozpylenia podawanego leku do cząstek o pożądanej średnicy. Generalnie polecam ten https://www.al.to/p/336349-inhalator-dla-dzieci-philips-respironics-inhalator-sami-the-seal.html jest kompaktowy, ma przyjazny dla dziecka wygląd, ma mechanizm zabezpieczający przed przegrzaniem, bardzo szybko działa i świetnie sprawdza się jako nebulizator i inhalator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam Baby + Rozgrzewający Jednorożec****ięknie mi się oba produkty sprawdzają. Jednorożec jest bezpieczny nie wlewa się tu gorącej wody itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Mamy ten sam model   Baby i też sobie go chwalimy z żoną . Rodzinny inhalator dla młodszych i starszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaj

To prawda że Baby jest bardzo przystępny w obsłudze dla dzieciątka, sama to widzę o swoim synku. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taki ale super

Jak jestescie zainteresowany inhalatorem baby to teraz jest w zestawie z rozgrzewajacym jednorozcem. Cena ok 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnj

Też mi się podoba ten komplet inhalator Baby i jednorożec do ciepłych kompresów. Jednorożec ma ten atut że jest suchy, nagrzewa się go w mikrofali, a nie napełnia gorącą wodą jak termofory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Myślę, że jest sporo różnych inhalatorów w sprzedaży więc pośród nich można coś interesującego dla siebie znaleźć. Np. od Sanity jest kilka sensownych propozycji jak inhalator dla dzieci o ciekawym wyglądzie, którego działanie również zostało zoptymalizowane pod kątem najmłodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 19.09.2019 o 14:16, Gość mmm napisał:

Myślę, że jest sporo różnych inhalatorów w sprzedaży więc pośród nich można coś interesującego dla siebie znaleźć. Np. od Sanity jest kilka sensownych propozycji jak inhalator dla dzieci o ciekawym wyglądzie, którego działanie również zostało zoptymalizowane pod kątem najmłodszych.

tez go polecam zdecydowanie jeden z lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×