Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berbusia

**** Nie wiem co robić, pomózcie.... ****

Polecane posty

Witam! Co zrobiłybyście na moim miejscu?? Mamy salę, która średnio mieści 100 - 110 osób... Będziemy mieli 104 gości. Tylko tu jest problem - nie wiem co zrobić z koleżankami z pracy , są 4 kobietki, czyli jesli bym je zaprosiła to 8 osób + szefostwo to 10 , a to już za dużo na naszą salę :( A głupio mi ich nie zaprosić, bo jednak jakoś trzymamy się razem i nie wiem co robić . Co Wy byście zrobiły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym włączyła światło
a dzieci masz wliczone w to czy dzieci w tych 104osobach nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproś ich tylko do Kościoła, bęzie to eleganckie jeśli powiadomisz ich o tkaiej uroczystości w kościele, nie będzie kwasu że coś ukryłaś a wszysyc i tka zrozumieją, że szefostwo i znajomi w pracy nie są niezbędnym przybytkiem na czyimś weselu. No chyba, że jesteś z szefostwem i koleżankami na wysokiej stopie koleżeństwa, spotykacie sie po pracy i macie wspólne wypady, zainteresowania, wspomnienia. Wtedy raczej wypadało by ich zaprosić również na wesele, ale bez dzieci!! bez przesady, rozumiem-rodzina no to i dzieci. Ale szef czy koleżanki z pracy + dzieci? Po co... Podsumowując: -NIE zapraszać za wesele a jedynie do kościoła, jeśli nie łączy was jakaś przyjaźń poza pracą -ZAPROSIĆ na wesele, ale bez dzieci, jeśli utrzymujecie kontakty poza pracą. Takie mam zdanie, w końcu slub i wesele to raczej uroczystość...rodzinna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikii
ja myślę, ze nawet jeśli zaprosicie 114 gości to i tak się pomieszczą, w końcu to tylko 4 osoby ponad stan. Zwłaszcza, ze pewnie z pozostałych gosci nie wszyscy przyjdą. U mnie jest rozgrywka o kilkadziesiąt osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata - a co znaczy zaprosic do kosciola?? są takie zaproszenia czy chodzi o zawiadomienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my będziemy mieć 2 rodz. zaproszeń, będą prawie identyczne; różnić się będą jedynie ostatnim akapitem: na jednych będzie tylko zaproszenie na ślub, na drugich zaproszenie na ślub, a potem na wesele. i problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0leżanki i szefostwo z pracy zaprasza sie na slub po co na wesele ???to nie rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×