Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piję liptona

14 TC - BÓL KROCZA

Polecane posty

Gość Piję liptona

Boli mnie krocze i wewnetrzna strona ud oraz kręgosłup, plecy bardzo nisko, tak mnie ciągnie nie przyjemnie. pobolewa też brzusio troszkę, szczególnie przy zmianie pozycji. Do tego wszystkiego mam zaparcie, nie mogę się wypróznić. To moja druga ciąża. Przy pierwszej ani razu nie miałam zaparcia, a uda i krocze bolało mnie ze dwa dni przed porodem. Czy którąś też tak boli i co na to poradzić? Może wziąć No spę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaaa
Magnez, no-spa, lezenie, chyba ze ból silny to ginekolog.Nie ma co sie stresowac , jak masz mozliwosc to zadzwon do gina.Ja miałam takie bóle jak macica sie rozciagała, ale to nie znaczy ze u ciebie to samo.Po to jest lekarz zeby pytac, wiec pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aassaaa
ja tez tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbatrzy
to normalka, kosci sie rozszerzają, mieśnie naciagają. Weź sobie coś przeciwbólowego ( np. Ketonal) , wygrzej te miejsca i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecioland
Ketonal w ciąży??? Przestańcie takich rad udzielać bo mózg staje, może jeszcze morfinę niech dziewczyna zażyje na bolące krocze :o W ciąży z przeciwbólowych środków najlepiej TYLKO paracetamol brać, i to też bez przesady i po konsultacji z lekarzem. Boleć może, ale jeżeli się niepokoisz to skontaktuj się z lekarzem, bo chyba zależy Ci na zdrowiu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellla2586
masz zwykle zaparcie i moim zdaniem powinnas isc na dlugi spacer i zajadac sie sliwkami suszonymi zwlaszcza wieczorem. ja teraz jestem w 25 tyg ciazy i tez miewalam takie probl ale od czasu jak wiecej sie ruszam i jem sliwki oraz zdrowo sie odzywiam to minely. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellla2586
aha i nie bierz zadnych lekow bo nigdy nie wiadomo jak podzialaja na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia23
Piję liptona: ja na Twoim miejscu skonsultowałabym się z lekarzem, zawsze warto sprawdzić co jest przyczyną takiego bólu, może to być rozciągająca sie macica a może coś innego. Mnie tak boli od 4 tyg po każdej wizycie u gin, mam takie wrażenie jakby mi sie wszystko w środku zrozrywało a ponadto przy przwracaniu sie z boku na bok doświadczam rwącego bółu w plecach. Mi się wydaję, że u mnie jest to spowodowane skracaniem sie szyjki macicy. Jestem obecnie w 31 tyg i ma ona długość 33 mm. Prawdą jest to ze ruch powinien zmniejszyć ten ból( do 28 tc prowadziłąm bardzo katywny tryb życia i nic mnie nie bolało, czasem czułam jak mi się macica rozciągała ale to normalne), nie ryzykuj poki się nie skonsultujesz z lekarzem, bo może wręcz przeciwnie zalecić Ci leżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×