Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uLKAi

WYBIELANIE ZĘBÓW CZY RZECZYWIŚCIE NISZCZY SZKLIWO??

Polecane posty

Gość uLKAi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooweaa
baaardzo erotyczny temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chodzi o wybielanie metodą na spermę, wtedy jest w temacie hehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uLKAi
No może nie erotyczny?? Doskonale wszyscy wiemy, że zębów nie wybiela się dla zdrowia tylko po to by się podobać facetom więc jest to element erotyki bo białe zęby działają na facetów niesamowicie i w ogóle usta kobiece... Dlatego wybielanie jest teraz tak modne bo stało się tak samo ja podkreślanie ud czy pokaywanie brzucha jednym z elementów wabiących facetów i nie oszukujmu się dziewczyny...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooweaa
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, może masz rację :) więc słuchaj, moja znajoma zafundowała sobie tkaie coś i bolało ja jak holera, polegało to na ścieraniu szkliwa, ja osobiście bym tego nie zrobił, ale to musisz iść do specjalisty, bo może ona pomyliła stomatologa ze szlifierzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uLKAi
no a na poważne ktoś coś powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho bydźta
bo właśnie siedzę z paskiem wybielającym na zebach:P boli jak cholera jasna, ale ponoć jakieś efekty daje więc się pomęczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho bydźta
polecił mi je mój szwagier dentysta... niedługo zakłada swój gabinet, już jestem w kolejce na wybielanie :P każda metoda niszczy trochę szkilwo, ale są też takie, które niszczą je ponoć w małym stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak stac cie na profesjonalne wybielanie np lampa ZOOM! to jest one w pelni bezpieczne ja robilam sobie takie niedawno ( co prawda zaplacilam tylko 300 $ ale to dlatego ze pracuje w gabinecie dentystycznym i placilam tylko za koszty podstawowe) starcza to na jakies 3 lata a zeby moga zmienic sie nawet o kilka odcieni ja mialam swoje jasne a teraz mam biale jak snieg inne metody typu paski wybielajace (dobrych firm) tez sa ok ale nie ma takiego efektu i faktycznie oslabiaja strukture zeba na krotko starczaja i trzeba je czesto powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczajacy
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×