Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciupcia

maseczka z jajka. oliwy i cytryny na wlosy - pytanie

Polecane posty

Gość ciupcia

Hej, co ile dni nakladac ta maseczke, jak dlugo trzymac na wlosach i przez ile czasu stosowac te kuracje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakak
raz w tygodniu na 10 minut i glowe w recznik owinąć...pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohlaluna21
ja takie odzywki maski na włosy , trzymam ponad 10 minut i owijam folią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja trzymam co najmniej
pół godziny, a czasem i dłużej! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję podobną odżywkę na jakieś 15min. i tak jak tutaj już napisano, owinąć głowę ręcznikiem albo folią. Lepiej tym drugim, wiadomo nie wsiąknie tak jak w ręcznik. I tak na marginesie dodam, iż uważam, że te domowe sposoby są o wiele lepsze niż te chemiczne drogie specyfiki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlinkaaaaaaaaaaaa
okropna jest ta maska, wypadaja mi po niej wlosy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadają? Pierwszy raz słyszę o czymś takim. A jak dokładnie wygląda Twój kompres na włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlinkaaaaaaaaaaaa
zoltko, lyzka oleju rycynowego, 2-3 korple soku z cytryny. owijam wlosy folia i ogrzewam strumieniem cieplego powietrza z suszarki i nakladam czapke i tak chodze z godzine... naprawde mi po tym wypadaja:/ nie robie tej maski juz w ogole... wole wax chociaz spektakularnych efektow nie ma, ale przynajmniej wlosy tak nie wypadaja... i latwiutko sie splukuje, nie przetluszcza tez wlosow. U mnie kaza oliwa, olej ryc sprawia ze wlosy sa bardziej suche... do tego to zoltko ktore twardnieje na wlosach... okropienstwo. ale moze choc u was sie sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlinkaaaaaaaaaaaa
a i jeszcze troszke miodu dodawalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morina :)
ty sie dziewczyno nie znasz jak moga ci wypadac wlosy po naturalnych skladnikach gdzie wlasnie gotowe produkty wzoruja sie na tych skladnikach tylko do tego sa chemikalia masakra kazdy wie ze oliwea jest nawilzajaca i ma duzo witamin jak i cytryna ktora zawiera witamine c i ja zrobilam taka maseczke mialam suche wlosy uzywalam odzywek za 80 zl z matrixa i roznych wynalazkow a wlasnie po tej masce moje wlosy sa mocne lsniace i gladkie nie widac rozdwojonych koncowek jest naprawde dobra ale co za duzo to nie zdrowo wiec uzywam jej dwa razy na miesiac 3 miesiace po sciaganiu koloro nie moglam dojsc do zdrowej kondycji wlosa ,wiec uwazam ze czesto te tansze czy nawet domowe sposoby sa lepsze od tych wielce drogich renomowanych marek:)pss:wax tez jest ok wlosy tak nie wypadaja i sa wiele grubsze:!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikselowa
co tydzień lub dwa w zależności od wymagań włosów. Trzymać ok 20minut. Włosy są błyszczące to fakt, ale po moim 3cim zabiegu, zauważyłam, że w nadmiernych ilosciach mi wypadają. Wcześniej było dobrze,a tu nagle włosy są okropnie przesuszone i wypadają, więc na tym kończę moją zabawę z maseczką, wybrałam się do dermatologa który polecił mi szampon w kremie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalne maseczki sa najlepsze. ja robie tak: żółtko, lyżka nafty kosmetycznej/oliwy z oliwek/olejku rycynowego/soku z cytryny. roznie, czasem sama nafta na 15 minut przed myciem, a czasem z jajcem i cytryna, na to folia i recznik. wlosy po nafcie szybciej rosna! po cytrynie sie rozjasniaja, na czym mi zalezy, aa i jak juz umyje i to wszystko splukam to ostatnie plukanie robie zaparzonym rumiankiem z cytryna. raz w tygodniu takie cus na glowie nosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadają?
Tej maseczki się nie stosuje nie wiadomo ile,tylko raz w miesiącu,a najlepiej ogólnie tylko raz,po np. rozjaśnianiu czy ściąganiu koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej gorczycowy
kup sobie na allegro olej z gorczycy smaruj przed umyciem włosów,potrzymaj z pół godz Hindusi tak robią i zobacz na ich mocne włosy jeden mi powiedział ,że podczas kapieli smaruje sobie tym olejem,potem myje i spłukuje i ma extra włosy ja wam powiem tak żeby włosy wzmocniły się trzeba się odzywiać odpowiednio ja tak komponuję sobie posiłki,że codziennie jem szczypior lub cebuję..jedną z oliwą jako dodatek do surówek i naprwwdę jest efekt ale dopiero po pól rokujedzenia cebuli i oliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2313454
Raz w tygodniu nałożyć na włosy, owinąć folią oraz ręcznikiem ja trzymam dwie godziny (najlepiej w soboty/niedziele przy sprzątaniu lub odpoczywaniu ) Pozdrawiam :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaspis82
Moja ciocia trzymala nawet godzine i dluzej - te produkty nie szkodza wlosom nawet jak jajko wyschnie na wlosach, to ta maseczka jest przeciez do nalozenia przed myciem. mywasz letnia woda, dokladnie, a potem normalnie myjesz wlosy i nakladasz odzywke. Ja ta odzywke trzymam tak do godziny czasu, czasem dodaje do niej moje ulubione olejki. Po umyciu zostawiam wlosy do wyschniecia naturalnego - wlosy sa mieciutkie, i blyszczace - stosowalam ten sam szampon i odzywke bez maseczki jak i z maseczka. Szampon i odzywka sa dobre, ale ta maseczka jest niesamowita, nigdy wczesniej odkad mam porowate i suche wlosy, nie wygladaly one tak zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na mokre czy suche?

Maseczkę najlepiej stosować na mokre czy suche włosy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka

Kurcze, podziwiam was dziewczyny. W dobie niezmierzonej ilości kosmetyków do włosów nie bardzo mam cierpliwość i ochotę do robienia domowych odżywek :) Zwłaszcza że używam od kilku miesięcy maseczki Absolut Daymoist z Inoaru, która naprawdę poprawiła kondycję moich włosów i zmiękczyla, nawilżyła jak mało która. Myśle, że warto zachować równowagę, stosując takie preparaty domowe i nie rezygnować z profesjonalnej pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×